Zpět na » » Olomoucký podraz? Šultes přestupuje do Opavy

- Olomoucký podraz? Šultes přestupuje do Opavy

Olomoucký podraz? Šultes přestupuje do Opavy © -

0

Líbilo se

19.06. - Různé zdroje dnes přinášely zprávy o odchodu Pavla Šultese ze Slovácka do Opavy. Na tom by ovšem nebylo nic zvláštního, pokud by už dříve Slovácko dle platné smlouvy neuplatnilo opci na prodloužení hostování.

Slovácko bylo rozhodnuto prodloužit pobyt olomouckého útočníka už koncem května, jak je patrné z dokumentu, který byl odeslán vedení Sigmy a který slovácký klub zveřejnil na svých oficiálních stránkách.

Nic nenaznačovalo tomu, že by se Šultesovo působiště mělo měnit. „Již před časem jsme na Šultese řádně, dle smlouvy, uplatnili opci na prodloužení hostování. Sám hráč nám před odchodem na dovolenou řekl, že chce za Slovácko hrát,“ dodala generální ředitelka klubu, Marcela Mrázková.

A nejen to. Hráč si údajně dokonce od klubu nechal vyplatit finanční zálohu, aby mohl vyrazit na dovolenou. Místo ní ale podepsal smlouvu v Opavě.

"Bohužel jsme se informaci o odchodu Pavla Šultese dozvěděli od vedení klubu SFC Opava, které nám potvrdilo, že Šultes včera podepsal smlouvu v Opavě," píše se v oficiálním vyjádření klubu 1. FC Slovácko.

A proč by Sigma takto porušovala platnou smlouvu? Mluví se o zájmu Sigmy o některého z opavských hráčů a přestup Šultese by mohl být součástí transakce.

"Z jednání Pavla Šultese jsme zklamáni, na druhou stranu ve Slovácku není místo pro hráče, kteří za klub hrát nechtějí," končí Slovácko své oficiální vyjádření.

Jak se bude celá kauza vyvíjet, budeme i nadále sledovat a Vás budeme samozřejmě informovat.

Kam dál?

Stanislav Horák / fcslovacko.com, fcslovacko.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ajax - 01.01. Odpovědět

Čůrák prašivý Smajlík 14

Ajax
snakeee - 23.06. Odpovědět

Šultes je kvalitní hráč..v Opavě se na něho těším. Pokud by to ale bylo výměnou za Kozáka, tak doufám, že se ze Šultyho stane hvězda Smajlík 19

snakeee
Devlin - 22.06. Odpovědět

Ano praktiky pana Kubíčka.Není snad sezona kdy by mě neutvrdil v tom že on je ten charakterní zachránce českého fotbalu.Jeho útoky na Hubníka po odchodu do Moskvy Smajlík 1 nebo způsob vyhození Petrželi a následná akce feťák . Nejsem rozhodně nějakej fanda Košťála s Mokrym,ale pokud má tenhle člověk být jejich nástupce tak to se máme na co těšit.Fascinuje mě jak dokážou noviny udělat spasitele z takovýho šmejda. Smajlík 14

Devlin

Jsou to podrazáci ti syrečkáři Smajlík 5 Smajlík 3 Smajlík 5 Smajlík 3

Kepy_FCB

Příští rok dem do ligy.SFC WKS Smajlík 17

SimonSFC

Tak spíš bych v tom viděl zájem Olmiku. Prej chtěj Kozáka a Opava by za něj potřebovala něakou kompenzaci. A jinak nespojujte události v Jihlavě s normálníma fanouškama SFC. A vedení s fanouškama taky pěkně vydupčilo !! Smajlík 15

Dave SFC - CFC

VETSIHO PODRAZAKA JSEM NEVIDEL!!!!! rekne ze bude pokracovat ve slovacku a oni mu daji prachy na dofcu a on mezi tim podepise v zasrane opave !!!! ale mame jine hrace napr.prisel randa aj schulmaister prijde!!! hmelda super hrac!!! proste opavu pristi rok poarazime!!!!!FCS FOREVER!!§!!!!GALIII

JGgal!yy
daiky - 21.06. Odpovědět

proste chtel jit do lepsiho klubu kde jsou lepsi fanousci..proste SFC WKS Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

daiky
mates - 21.06. Odpovědět

To Sigmaster:Věříš,že proti té tvé Olomóci nic nemám je mě totiš úplně u pr.. Smajlík 3 Víš co Pavle jdi do Prdele !!! FCS FOREVER !!!!!!!

mates
daiky - 20.06. Odpovědět

to arjen: kde si to vzal ze opavšti ultras mlati matky s deckama???vis vubec co znamena slovo ultras?? sfc opava wks slask wroclaw
Smajlík 17

daiky
-Basty- - 19.06. Odpovědět

No četl jsem že olomouc ma eminentí zájem o libora kozáka!tak možná tím to je kompenzujou to za něho!!

-Basty-

mate prti nam neco vy curaci z uherskyho hradiste??!!!

Sigmaster
Valheru - 19.06. Odpovědět

Nic proti, ale, když protiprávně a nelegálně stahujete za souhlasu olomouckého Kubíčka hráče Slovácka do Vašeho klubu, je to docela průser.

Valheru
Arjen! - 20.06. Odpovědět

pic.o , cos to napsal??jediny kdo je tu c.urak si ty ,lebo on de do opavy protipravne...prachy na dovolenku si zhrabl a nakonec jde do te posrane opavy kde tamni ultras mlati aj decka s matkama..????..Sultes me zklamal...na hristi se snazil a nepusobil nejak vychcane...ale timto si to totalne posral cu.rak

Arjen!
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články