Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » » Vstřícný krok vedení Olomouce fanouškům Baníku

Vstřícný krok vedení Olomouce fanouškům Baníku

Vstřícný krok vedení Olomouce fanouškům Baníku © Archív fanoušků - Kotel FC Baníku Ostrava

0

Líbilo se

13.03. - Vedení Sigmy Olomouc se opět zachovalo vůči příznivcům Baníku Ostrava velmi vstřícně a tentokrát jim vyhradilo celou severní tribunu. Ta má kapacitu 3 800 míst.

Sigma je jako jedna z mála klubů v České republice, která se snaží maximálně vyhovět příjezdu hostujících fanoušků.

Fotbalisté Baníku Ostrava jedou v sobotu do Olomouce a s nimi se očekává příjezd mnoha fanoušků slezského klubu. I proto se předseda představenstva Baníku Tomáš Trucha snažil zajistit obloukovou tribunu pro hostující fanoušky. Jak sám na oficiálním webu uvedl, jednání byla velmi vstřícná a vedení Sigmy návrhu vyhovělo. Tribuna pro fanoušky ostravského klubu bude otevřena už od půl třetí.

Rozhodnutí přispěl i fakt, že s ostravskými fanoušky na Hané nebývaly problémy a vše proběhlo v pořádku. Ti navíc do Olomouce jezdí rádi. Kromě příjemného prostředí tu v posledních letech zažili dva největší úspěchy Baníku. V roce 2004 zde gólem Bolfa slavili titul po třiadvaceti letech a o rok později se radovali z vítězství v poháru ČMFS, když porazili Slovácko. A v minulém roce tu Baník v prvním jarním kole porazil Sigmu 3:1.

Na domácí atmosféru se těší ostravští hráči. Ti věří, že je jejich příznivci doženou k vítězství, i když jim chybí stabilní útočná dvojice Magera - Svěrkoš.

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, fcb.cz

Témata článku
Anketa

Kolik přijede fanoušků Baníku nad Andrův stadion?

Méně než 1000 (10)

Méně než 1000 6,0%

1000 - 2000 (7)

1000 - 2000 4,2%

2000 - 3000 (29)

2000 - 3000 17,3%

3000 a více (122)

3000 a více 72,6%
Celkový počet hlasů: 168
Loading... Uklávám Váš hlas.
Nejnovější články