Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » » Hradec Králové porazil Mladou Boleslav i v oslabení. Budějovice opět selhaly

Hradec Králové porazil Mladou Boleslav i v oslabení. Budějovice opět selhaly

Hradec Králové porazil Mladou Boleslav i v oslabení. Budějovice opět selhaly © fchk.cz - Hráči Hradce oslavují výhru

0

Líbilo se

05.08. - REVIEW Třetí ligové kolo uzavřela dvojice zápasů, protože Baník odložil svůj zápas v Karviné kvůli nadcházející kvalifikaci o konferenční ligu. Hradec navázal na svůj výkon a i v deseti hráčích dokázal porazit Mladou Boleslav. České Budějovice nespasil ani František Straka na lavičce. Máme tedy poprvé osamostatněné čelo tabulky - ligu vede pražská Sparta. Na druhém konci se utápí Teplice a České Budějovice. Slavia jako jediný tým nedostala ještě gól, Slovácko pro změnu nevstřelilo ani jeden gól.

České Budějovice - Pardubice 1:3 (0:3)

Podrobnější reprotáž zde.


Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)

Branky: 7. Vlkanova, 51. Čihák - 1. Čihák (vlastní)

ČK: 21. Juliš

Hradec Králové: Zadražil - Klíma, Čihák, Spáčil - Čmelík (88. Harazim), Kodeš, Dancák, Horák - Juliš, Vlkanova (78. Kučera) - Mihálik (62. Koubek)

Mladá Boleslav: Trmal - Král, Suchý, Králik - Stránský (46. Fulnek), Vydra, Langhamer, Kostka - Mareček (46. Ladra), Kušej (69. Buryán) - Pulkrab (69. Vojta)

Jako den a noc - tak by se daly shrnout výsledky Mladé Boleslavi. Naopak, Hradec Králové potvrzuje stoupající formu a po slušném výkonu na hřišti Plzně, i přes prohru, dokázal zvítězit na domácí půdě proti Mladé Boleslavi i bez vyloučeného Petra Juliše, který oslabil svůj tým ve 21. minutě. O prakticky všechny tři góly se postarali domácí hráči. Hned v první minutě nešťastně srazil Filip Čihák střelu do vlastní brány. Radost hostujících hráčů netrvala dlouho - o šest minut později srovnal navrátilec Hradce Adam Vlkanova - 1:1.

Boleslav se snažila svého soupeře přehrát, což jasně ukazují statistiky. Mladá Boleslav měla míč v držení 74 % a Hradec jasně přestřílela 23:5, z toho 7:3 na branku. O vítězi rozhodl domácí nešťastník z první minuty Filip Čihák, který se v 51. minutě hlavou nemýlil a zajistil tak svému týmu tři cenné body.


Přečtěte si také: Plzeň zaváhala, Sparta zůstává jediným stoprocentním týmem Chance ligy

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články