Zpět na » » Ladislav Krejčí do Španělska? Girona údajně nabídla 10 milonů euro. Sparta odmítla a chce víc

Ladislav Krejčí do Španělska? Girona údajně nabídla 10 milonů euro. Sparta odmítla a chce víc

Ladislav Krejčí do Španělska? Girona údajně nabídla 10 milonů euro. Sparta odmítla a chce víc © iconsport.photo - Krejčí v dresu repre

3

Líbilo se

15.05. - BULVÁRNÍK Španělská Girona je údajně blízko k zajištění příchodu českého obránce Ladislava Krejčího ze Sparty Praha. Girona s prvotní nabídkou ve výši 10 milionů euro u Sparty neuspěla. Očekává se, že Girona, která bude hrát Ligu mistrů příští rok, tak brzy přijde s vylepšenou nabídkou.

Girona chce urychlit přestup Ladislava Krejčího a nabídla za něj téměř 10 milionů eur. Sparta Praha však požaduje částku mezi 13 a 14 miliony eur. Krejčí, který má 25 let, je ve vrcholné formě, je vysoký a technicky zdatný, navíc může hrát na více postech.

Sparta chce víc

Girona sleduje Krejčího už delší dobu a viděla ho hrát naživo v několika případech. V posledních týdnech však klub zesílil své snahy dosáhnout konečné dohody s českým týmem. Jednání jsou intenzivní a obě strany nejsou daleko od celkové dohody, přestože zbývá překonat rozdíl v požadavcích a nabídkách, který činí několik milionů.

Blízkost k dohodě potvrzuje i fakt, že Krejčí je přitahován možností hrát ve španělském klubu, který je dobře organizovaný a bude hrát Ligu mistrů. Tento bod je pro Gironu velkou výhodou. Ladislav Krejčí odehrál tuto sezónu 36 zápasů, vstřelil 11 gólů (z toho dva v Evropské lize) a přidal 4 asistence. V příštích dvou týdnech bude jasnější, zda se tento ambiciózní krok Girony stane realitou a Krejčí se připojí k jejich týmu v nadcházející sezóně.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články