Zpět na » » Do Plzně velký balík nejspíš nepoputuje. Stopku vystavila Durosinmimu zdravotní prohlídka

Do Plzně velký balík nejspíš nepoputuje. Stopku vystavila Durosinmimu zdravotní prohlídka

Do Plzně velký balík nejspíš nepoputuje. Stopku vystavila Durosinmimu zdravotní prohlídka © fcviktoria.cz - Rafiu Durosinmi

0

Líbilo se

03.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Velký přestup na trase Plzeň-Frankfurt pravděpodobně vyšumí do ztracena. Rafiu Durosinmi neprošel zdravotní prohlídkou ve Frankfurtu, přičemž se nemělo jednat o zraněné koleno, informoval německý deník Bild. Pro všechny strany mohlo jít o výhodný obchod. Do pokladny západočeského celku mělo přitéct okolo 9 miliónů eur, Durosinmiho čekala výrazná fotbalová destinace a Eintracht Frankfurt mohl posílit ofenzivní řady. Jenže aktuálně to vypadá na nezdar.

Po první velké lednové posile Donny ven de Beekovi se další významná akvizice nepovedla. Lékařská prohlídka měla odhalit jiný problém, který se netýkal kolenního vazu, Eintracht se tak rozhodl z celé dohody vycouvat. Přestup už měl být prakticky hotov, přičemž zbývaly poslední detaily a lékařské vyšetření, právě to ale celou dohodu smetlo ze stolu. Zástupci českého klubu se k situaci nechtěli příliš vyjadřovat.

"Přestupové spekulace nebudeme komentovat. Změny v kádru oznámíme v pátek, kdy odstartujeme zimní přípravu," uvedl mluvčí Viktorie Plzeň Václav Hanzlík.

Povinná lékařská prohlídka odhalila abnormality, kde se jako problém ukázal pravděpodobně hráčův kotník, uvedl deník Bild. Vše přitom vypadalo jako hotová věc. Nigerijec se měl přesunout do Frankfurtu a podepsat zde smlouvu do roku 2028. Přestupová částka byla odhadována zhruba na 9 miliónů eur.

Německý klub už si údajně vyhlédl náhradu za vytáhlého Nigerijce. Eintracht se zajímá o Sašu Kalajdžiče, jenž aktuálně nastupuje za anglický Wolverhampton. Pro rakouského útočníka by se nejednalo o první angažmá v Bundeslize, v minulosti totiž působil ve Stuttgartu, kde během 57 ligových klání nastřílel 22 branek.

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články