Zpět na » » Návrat kapitána? Brian Priske promluvil o Krejčím

Návrat kapitána? Brian Priske promluvil o Krejčím

Návrat kapitána? Brian Priske promluvil o Krejčím © iconsport.photo - trenér Sparty po zápase

0

Líbilo se

13.11. - Ladislav Krejčí se údajně chystá vrátit na hřiště po nedávném zranění, jež utrpěl během poslední reprezentační pauzy. Nové informace od trenéra Priskeho naznačují, že Krejčího návrat je blízko. Hráč by se měl ke klubu údajně připojit během reprezentační přestávky

Fanoušci klubu nemohou dočkat, až uvidí Krejčího zase v akci, a doufají, že jeho návrat bude impulzem pro další úspěchy. Údajně se po reprezentační přestávce Ladislav Krejčí opět objeví na hřišti, připravený přispět k dalším výrazným momentům ve prospěch svého týmu.

Priske zdůraznil důležitost Krejčího návratu pro týmovou dynamiku a konkurenceschopnost. Krejčí, známý svým hbitým stylem hry a schopnostmi vytvářet gólové příležitosti, by mohl být klíčovým hráčem pro taktické plány týmu. Kvůli dlouhé absenci, kolovaly zvěsti že Krejčí řeší přestup ze Sparty, ale jak se zdá, tak by měl být brzy zpátky.

Co řekl trenér?

Priske v rozhovoru sdělil aktuální stav Ladislava Krejčího s očekáváním a pozitivním nadšením. "Doufám, že už bude po reprezentační přestávce zpátky. Ladislav odnesl zranění z té poslední reprezentační pauzy. Strávil týden ve Španělsku, kde rehabilitoval a věnoval se léčbě. Věřím, že se k nám připojí nejpozději v druhém týdnu reprezentační přestávky." Zranění je vždy výzvou, zejména pro hráče na vrcholové úrovni, ale podle slov trenéra Priskeho je Krejčí na správné cestě k uzdravení. "Věřím, že také tohle dodá hráčům energii a vrátíme se ještě silnější," dodal Priske.

petr magasanik / sparta.cz

Nejnovější články