Zpět na » » Jak probíhalo nejgólovější utkání historie naší domácí soutěže? Ustojí výprask od Boleslavi Pavel Vrba?

Jak probíhalo nejgólovější utkání historie naší domácí soutěže? Ustojí výprask od Boleslavi Pavel Vrba?

Jak probíhalo nejgólovější utkání historie naší domácí soutěže? Ustojí výprask od Boleslavi Pavel Vrba? © fczlín.cz - Zlín si uřízl další ostudu

0

Líbilo se

21.10. - REVIEW Že Zlín neprožívá nejlepší sezónu víme a je nám asi jasné, že tým Pavla Vrby bude mít hodně težkou misi v podobě záchrany. Naopak Mladá Boleslav předvádí pěkný fotbal, který i vede k výsledkům. Dnešní zápas ve Zlíně sice nevypadal pro svěřence Marka Kuliče nejlépe, ale nakonec z něj vytěžili maximum, co se ofenzivní fáze týče. Byli jsme svědky nejgólovějšího zápasu v dějinách Fortuna Ligy.

Zlín - Mladá Boleslav 5:9

Branky: 13. Fantiš, 15. Janetzký, 46. Bartošák, 64. Vukadinovič z pen., 85. Kovinič, 11. a 60. Mareček, 49. a 87. Kušej, 51. a 53. Jawo, 78. Matějovský, 83. Yusuf, 88. John

Zlín má nejhorší defenzivu v celé Fortuna Lize a prošel si už výpraskem od Viktorie Plzeň i Baníku, kdy dostala 5, respektive 7 gólů. To, co ale nyní zažil s Mladou Boleslaví na vlastním stadionu, to ještě Fortuna Liga neviděla. Skóre sice za Boleslav otevřel Mareček, ale srovnat okamžitě dokázal Fantiš a otočil Jakub Janetzký, také celkem rychle. Pro Zlín to vypadalo velmi dobře. Okamžitě po změně stran se navíc parádně po centru Vukadinoviče prosadil velezkušený obránce Lukáš Bartošák. Ale pak to přišlo.

Snížit dokázal Vasil Kušej, na kterého během dalších 3 minut navázal dvěma góly bývalý útočník Zlína Lamine Jawo. Jeden z gólů, kdy Rakovana překonal patou, byl opravdu parádní. A bylo hůř. Rakovan nabídl druhý gól v zápase Danielu Marečkovi, a ten nabídku přijal. Zpět do hry Zlín dostal proměněnou penaltou Vukadinovič, ale Mladá Boleslav drama nechtěla připustit. Opět chyboval Rakovan, tentokráte jeho chybu potrestal Matějovský a už na 7:4 navýšil Yusuf. Snížení Koviniče k ničemu nebylo, protože se v závěru trefil podruhé v zápase i Kušej a celé to dokonal střídající Solomon John. Jedná se o vůbec nejgólovější zápas v dějinách Fortuna Ligy.

David Suchý / fczlín.cz

Nejnovější články