Zpět na » » Padaly tresty za pražské derby. Ladislav Krejčí i Jan Bořil si pár zápasů nezahrají

Padaly tresty za pražské derby. Ladislav Krejčí i Jan Bořil si pár zápasů nezahrají

Padaly tresty za pražské derby. Ladislav Krejčí i Jan Bořil si pár zápasů nezahrají © profimedia.cz - Tento střet definoval celé pražské derby

1

Líbilo se

26.09. - Derby pražských S nám spíše než velký fotbalový zážitek přineslo smíšené pocity. Spousta faulů, hrubá hra a konflikty jsou to, jak se na tenhle zápas, jenž měl být vrcholem podzimní části sezóny, bude dívat, Zlatým hřebem byla rvačka Bořila s Krejčím. Oba dva kapitáni si už vyslechli svůj trest. Jan Bořil nebude hrát 4 utkání, Ladislav Krejčí 2.

Všichni jsme se na derby mezi Slavií a Spartou opravdu těšili. Oba dva týmy jsou v dobré fotbalové formě a slibovali jsme si, že hráči jako Zafeiris, Birmančevič a další nám předvedou parádní fotbal, který si budeme dlouho pamatovat. Ale nenajdeme jedinou pasáž, která by stála za řeč z fotbalového hlediska. Naopak řizci, kteří maji rádi fotbal za hranou, si přišli na své. Při šlapáku Preciada málem praskaly kosti, na lavičkách obou mužstev se vařila krev a když se pod krkem chytli kapitáni Bořil s Krejčím, byla to třešnička na pěkně zkaženém dortu.

Bylo jasné už v okamžiku střetu, že oba dva dohráli. Otázkou spíše bylo, jaké tresty tuto dvojici čekají. Oba dva dnes dorazili k disciplinární komisi. Ladislav Krejčí dostal trest na 2 zápasy a bude Spartě chybět v klíčovém duelu proti rozjeté Plzni, Miroslav Baránek, člen realizačního týmu, si odsedí jedno utkání. Jan Bořil, doprovázený Přemyslem Kovářem dostal za svou agresi až 4 zápasy, člen realizačního týmu, bouřlivák Josef Řehák, který před komisi dojel s motorkářskou helmou v ruce, bude Jindřichu Trpišovskému na lavičce chybět 2 utkání.

Ladislav Krejčí a Jan Bořil

David Suchý / fotbal.cz

Nejnovější články