Zpět na » » Kde sledovat derby Sparta – Slavia?

Kde sledovat derby Sparta – Slavia?

Kde sledovat derby Sparta – Slavia? © livesport.cz - Tento zápas bude jako vždy napínavý až do konce

0

Líbilo se

21.09. - Největší zápas české nejvyšší ligy se blíží. Derby dvou největších týmů rozhodne o síle týmu obou týmů z Prahy. Vyhraje tentokrát východní či západní břeh Vltavy? Dozvíme se již v neděli od 18:00. Ale kde sledovat tento největší zápas sezóny, ale také všechny zápasy Fortuna ligy se dozvíte v tomto článku.

Možností je O2TV

O2TV je jedna z největších platforem pro milovníky sportu, nota bene pro milovníky fotbalu. Najdete tam všech top 5 lig + nějaké nižší, (např. portugalskou, belgickou,...) ale hlavně Fortuna ligu. Všechny balíčky vám přinesou aspoň nějaké zápasy (Bronzový má jen částečné pokrytí, ostatní celé). Nejlevnější a zároveň nejvýhodnější balíček je Sport Plus, který lze získat za 299 kč za měsíc. Pokud ale chcete sledovat Ligue 1 a hromada jiných sportů, doporučuji vám zvolit Sport Max, který ale stojí 499 kč na měsíc. Za stejnou cenu lze pořídit Stříbrný balíček, ke kterému získáte ještě nějaké kanály navíc. Je ještě dostupná varianta Zlatá, ale nepřináší žádné nové sportovní kanály.

Sázkovky nabízejí přenos (skoro) zadarmo

Kromě O2TV je také možné sledovat online přenos přes aplikace sázkových kanceláří. Fortuna nabízí tuto možnost pouze za registraci, stejně tak i Tipsport. Přes Chance můžete přenos též sledovat, ale musíte si vsadit minimálně 30 korun měsíčně.

David Janák / 7sport.cz

Nejnovější články