Zpět na » » Talent Hranoš se objevil na webu Slavie, nakonec se ale stal posilou Sparty

Talent Hranoš se objevil na webu Slavie, nakonec se ale stal posilou Sparty

Talent Hranoš se objevil na webu Slavie, nakonec se ale stal posilou Sparty © sparta.cz - Vojtěch Hranoš přestupuje do Sparty

0

Líbilo se

08.07. - Sparta Praha oznámila další letní posilu. Stal se jí 17letý útočník Vojtěch Hranoš, který působil v Opavě. Hráč se už dokonce objevil na webu pražské Slavie, která počítala, že hráč přestoupí do Edenu. Nakonec je všechno jinak.

Sedmnáctiletý talent Opavy Vojtěch Hranoš přestupuje do Sparty, kde bude rozvíjet svůj talent ve sparťanské rezervě. Tento příchod je pikantní zejména pro Slavii, která už umístila profil Hranoše na svoje stránky, nakonec ale do jednání vstoupila Sparta Praha, které dal Hranoš nakonec přednost.

Hranoš, který již v šestnácti letech nastoupil za A-tým SFC Opava, přichází do Sparty s velkou motivací a odhodláním. Přestup do tohoto prestižního klubu představuje pro něj obrovskou výzvu, ale zároveň i skvělou příležitost. "Jsem rád, že jsem tuhle šanci dostal a doufám, že ji využiju. Chci se prosadit ve sparťanském béčku, dát nějaké góly a postupně se prokousávat do áčka," uvedl Hranoš.

Talentovaný útočník přináší do Sparty bohaté zkušenosti z mužského fotbalu, které získal již ve velmi mladém věku. S opavským týmem začal trénovat už ve čtrnácti. Během svého působení v Opavě si získal pozornost trenéra Radoslava Kováče, který jej zařadil do prvního týmu. "Musím říct, že to je skvělý trenér. Měl okolo sebe také výborný realizační tým. Určitě mě zakomponoval do týmu dobře a moc mi pomohl," svěřil se Hranoš.

V reprezentaci má Hranoš již pěknou sbírku zkušeností. V minulosti reprezentoval Českou republiku ve věkových kategoriích do 16, 17 a 18 let, přičemž se mu podařilo vstřelit několik důležitých gólů. Jeho výkony a potenciál ho staví do pozice nadějného hráče pro budoucnost českého fotbalu.

Hranoš si navíc v minulé sezóně FNL odbyl svůj debut v dospělém fotbale v 16 letech. Přestupem do Sparty se přidá k dalším talentům ročníku 2006 jakými jsou například Daniel Rus a Romanem Mokrovicsem, kteří už si v minulé sezóně taky odbyli svůj seniorský debut.

Adam Rýdl / sparta.cz, twitter.com

Nejnovější články