Zpět na » » Obrovská chyba Nițy může stát Pardubice setrvání v lize. Trenér Kováč se hodně zlobil

- Obrovská chyba Nițy může stát Pardubice setrvání v lize. Trenér Kováč se hodně zlobil

Obrovská chyba Nițy může stát Pardubice setrvání v lize. Trenér Kováč se hodně zlobil © livesport.cz - Florin Nita hájí branku Pardubic

0

Líbilo se

21.05. - V důležitém zápase o setrvání ve Fortuna lize mohly Pardubice udělat důležitý krok směrem k záchraně. Šance na výhru ale definitivně pohřbil svou chybou Florin Nița, když naprosto nepochopitelně podběhl centr. Z rozhodujícího gólu, který významně zvýšil šance Zlína na setrvání se radoval Antonín Fantiš.

Florin Nița byl naopak během sezóny velkým hrdinou. V minulém kole chytil obě penalty brněnského útočníka Jakuba Řezníčka. Svými zákroky podržel i v několika dalších zápasech.

Stále ještě kmenový hráč Sparty sice nebyl vždy stoprocentní, ale takovouto chybu jsme snad od něj na českých trávnících ještě neviděli. Centr Dramého v 86. minutě letěl na zadní tyč, kde byl připraven právě rumunský brankář, který rozhodně měl na to míč chytit.

Místo toho se ale nepochopitelně rozhodl míč pustit za sebe, kde byl ale připraven právě Antonín Fantiš, který ukázkově zavíral zadní tyč.

Samozřejmě to je chyba, která jako je hrozně hloupá, blbá. Jako má to v rukách, nevím, co tam vymýšlel. Samozřejmě nás předtím podržel, beru ale tohle je zkušený hráč a v takovém zápase je to prostě hrozně bolestivé, zlobil se po zápase zklamaný trenér Kováč.

Situace v boji o setrvání v nejvyšší české soutěži se pořádně zdramatizovala. Poté, co Zlín byl už prakticky na odstřel se teď výrazně nadechl a ještě žije. Je už jasné, že minimálně baráž bude hrát také Brno a právě Pardubice. Zlín teď dělí od těchto dvou týmů pouze bod, dokonce zbývají ještě dva veledůležité zápasy.

Pardubice teď doma čeká Jablonec, který podle Kováče musí bezpodmínečně porazit, jinak si zadělají na pořádný problém. Zlín přivítá doma Ostravu a Brno pojede na záchranářskou misi na sever Čech do Teplic.

Adam Rýdl / fortunaliga.cz, o2tv.cz, isport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články