Zpět na » » Jindřich Trpišovský: Soupeř si to zasloužil, ale je to strašné zklamání

- Jindřich Trpišovský: Soupeř si to zasloužil, ale je to strašné zklamání

Jindřich Trpišovský: Soupeř si to zasloužil, ale je to strašné zklamání © iconsport.photo - Jindřich Trpišovský

2

Líbilo se

14.05. - Cesta k titulu je pro Slavii nyní obrovsky složitá. Prohra se Spartou znamená, že by Letešntí museli rovnou dvakrát prohrát a Sešívaní musí vše zvládnout za 3 body. Jen taková je cesta k titulu, který se včera vzdálil po penaltě Ladislava Krejčího v 97. minutě. Co na to zklamání a svůj výkon řikají trenér Jindřich Trpišovský a útočník Ivan Schranz?

Zápas ve kterém bylo držení míče 83:17 pro Slavii, větší aktivita zejména v prvním poločase ale špatná efektivita a špatná klíčová řešení, kdy všechny 3 góly přišly po standardních situacích, dva po zbytečných faulech Oscara a hlavně Igoha Ogbua v nastavení. Ladislav Krejčí je penaltovým specialistou a jako už několikrát si s pokutovým kopem poradil na výbornou. Slavii tato rána obrovsky bolí. Zápas byl vyrovnaný a alespoň bod si určitě zasloužila. Sparta udělala obrovský krok k titulu, který je nyní hodně blízko.

Bezprostředně je to velké zklamání, nepříjemné. Minule jsme si dali vlastní gól, inkasovat ale z penalty poté, co jsme se dvakrát vrátili do zápasu a chtěli urvat vítězství, a vracet se s prohrou. Nechci říkat, že to je kruté, soupeř si to zasloužil, je to ale strašné zklamání. Myslím si, že to byl boj, dali jsme do toho všechno, ten prohraný souboj před penaltou a následný zákrok, to prostě byl strašně smutný moment. Fakt jsme věřili, že dáme gól, cítili jsme, že Sparta to chce dohrát na 2:2 a máme šanci. Po centrech ze strany v závěru jsme ale neměli ty druhé balony, které vypadly před velké vápno. Zklamání je to tentokrát deset z deseti," popsal své zklamání Jindřich Trpišovský.

Zápas se možná lámal minutu před tím, kdy měl Matěj Jurásek dva míče do kapsy z levé strany. Jeden ze sparťanských hráčů to ale ztečoval Kovářovi do rukavic a vznikla z toho tahle situace. Prohráli jsme už ten souboj před penaltou, o skluzech ve vápně se bavíme pořád, musíte je hrát jen když jste si na sto procent jistí, že budete mít míč. Samozřejmě to bylo v prostoru a situaci, kdy to nic neřešilo. Mrzí mě to za tým, protože jsme do toho dali všechno, vrátili jsme se z těžké situace, na prohru to ale nebylo, rozhodla naše chyba," vyjádřil se Trpišovský k momentu, jenž rozhodl zápas.

Mrzí nás to. Ve všech vzájemných zápasech jsme ukázali, kdo je lepší. Stejně hodnotím i tento výkon, soupeře jsme herně přehrávali. Brzdily nás ale inkasované branky, museli jsme dvakrát dotahovat, což je v podobných zápasech velmi náročné. Rozhodly standardní situace, které jsme si nedokázali pohlídat. Liga pokračuje, hraje se o devět bodů, takže zbraně určitě neskládáme a makáme dál," řekl po zápase smutný Ivan Schranz.

Ivan Schranz

David Suchý / slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 16.05. Odpovědět

Mňo, celosezonní selhávání realizačního týmu Slavie markantní zlepšení Sparty pod Priskem.

peeko83
Nejnovější články