Zpět na » » Válka v Liberci. Slavia kromě bodů ztratila i hloupě vyloučeného Olayinku

- Válka v Liberci. Slavia kromě bodů ztratila i hloupě vyloučeného Olayinku

Válka v Liberci. Slavia kromě bodů ztratila i hloupě vyloučeného Olayinku © fcslovanliberec.cz - Victor Olatunji hrál skvěle, ale jeho výkon zastínily nefotbalové momenty

0

Líbilo se

18.03. - REVIEW Slavia sice i po víkendovém kole před reprezentační pauzou zůstává na prvním místě, ale je v opravdu nezáviděníhodné situaci. Sparta je v laufu a Slavia venku opět ztratila. Dnes 3 body ztratila v páté minutě nastavení v Liberci. Hodně vyhrocený konec navíc přinesl červenou kartu pro tahouna Olayinku, který nedokázal udržet své nervy na uzdě a bude ho čekat několikazápasový trest.

FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha 2:2

Branky: 26. Červ, 90+5. Olatunji, 30. Olayinka, 65. van Buren z pen.

Slavia je ve venkovních zápasech opravdu poloviční. Zatímco doma je Eden pevností, kterou nedobyla ani Plzeň v minulém ligovém kole, venku se od Slavie ztráta už tak nějak čeká. Skóre dnešního zápasu otevřel v dresu Liberce její odchovanec Lukáš Červ. Slavia zareagovala skvěle a Olyainka i s dávkou štěstí srovnal. Byl to pro něj už 5. jarní gól. Ve druhém poločase po sporné penaltě sešívané do vedení poslal van Buren, ale Slavia hrající v 10 nezvládla konec a výborně hrající útočník Liberce Victor Olatunji v páté minutě nastavení rozhodl o remíze.

V zápase jsme viděli spoustu sporných momentů a to hlavně ve druhém poločase. Výborně hrajícího Petera Olayinku ve vápně rázně odstrčil Gigli Ndefe a rozhodčí to viděl jako penaltový zákrok. Právě Ndefe byl zřejmě hlavně z Petera Olayinky frustrovaný a ve chvíli, kdy nigerijského útočníka opět fauloval Varfolomeev, tentokráte bez odezvy, neodpustil si pár poznámek. Olayinka ho hlavou udeřil do obličeje a šel do sprch. Čeká ho tak stopka na několik zápasů. Vzhledem k jeho aktuální formě je to pro Slavii snad ještě horší ztráta než samotná ztráta bodů.

Již zmiňovaný Ivan Varfolomeev byl ještě u jednoho hodně sporného momentu. Byl v souboji s Davidem Juráskem, míč už byl pryč, ale 18letý Ukrajinec se k Juráskovi vrátil a surově ho nakopnul. Balón byl pryč a navíc na úplně jiné straně. Nepochopitelné chování Varfolomeeva ale zůstalo opět bez povšimnutí. Rozhodčí Zelinka zápas opět nezvládl a chyby kupil na obou stranách. Po zápase jeho výkon okomentoval i Lukáš Červ.

„Podle mě za ten konec mohlo to, že to nezvládl rozhodčí. Už mě to vážně nebaví," okomentoval po zápase výkon rozhodčího Lukáš Červ.

David Suchý / slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články