Zpět na » » Policie ukončila vyšetřování Limberského. Za vydírání ho čeká soud.

- Policie ukončila vyšetřování Limberského. Za vydírání ho čeká soud.

Policie ukončila vyšetřování Limberského. Za vydírání ho čeká soud. © fcviktoria.cz - David Limberský

0

Líbilo se

18.03. - Policisté Karlovarského kraje ukončili vyšetřování případu, v němž je jedním z podezřelých někdejší fotbalista David Limberský. Za vydírání hrozí bývalému reprezentantovi až osm let vězení.

V současné době je vyšetřování ukončené. Obvinění se aktuálně seznamují se spisem a mohou činit své návrhy na doplnění vyšetřování. Poté bude buď vyšetřování pokračovat, budou-li navrženy takové úkony, které mohou blíže věc objasnit, anebo bude věc předložena státnímu zástupci k dalšímu rozhodnutí,“ řekl mluvčí karlovarských policistů Jakub Kopřiva pro TN.cz.

Limberský se k věci prozatím nechce vyjadřovat. Vše prý v současné chvíli řeší jeho právnický tým.

Právě Limberský má být jedním ze skupiny čtyř mužů, která měla loni v říjnu v karlovarské kavárně vydírat muže, jemuž bývalý plzeňský fotbalista údajně zapůjčil čtyři miliony korun na těžení kryptoměn. Limberský a další tři muži po něm prý chtěli vrátit peníze, protože nebyli spokojeni s výsledky těžby. Právě bývalý plzeňský fotbalista prý dal muži čas do konce listopadu, aby peníze vrátil. Muž, ale údajně odmítl a místo peněz měl fotbalistovi nabídnout těžební stroje. Poté měla následovat hádka, která se vyostřila natolik, že muži údajně vyhrožovali střelnou zbraní.

Bývalý reprezentant i ostatní zúčastnění nyní čelí obvinění z vydírání a hrozí jim až osm let vězení. Soud by se podle odhadů fotbalisty mohl konat letos v září.

Karel Kostolecký / Tn.cz, Lidovky.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články