Zpět na » » Čvančara a Kuchta táhnou na jaře Spartu ze dna

- Čvančara a Kuchta táhnou na jaře Spartu ze dna

Čvančara a Kuchta táhnou na jaře Spartu ze dna © sparta.cz - Kuchta a Čvančara

0

Líbilo se

16.03. - Sparta na začátku jara nezačala nejlépe. Z Olomouce si odvezla pouze bod, ale pak se nastartovala a získala sedm výher v řadě. Velkou zásluhu na tom má útočné duo Tomáš Čvančara a Jan Kuchta, které se po nepříliš povedeném podzimu rozehrálo.

Letenští hodně těží z formy útočných es. Naposledy zařídili výhru Sparty 3:0 proti Baníku Ostrava, kdy měli podíl na všech vstřelených brankách.

„Jsem zklamaný, že jsem nedal tři góly, protože šance na to byla. Šli jsme tam dva na jednoho a já jsem to špatně vyhodnotil. Měl jsem to potáhnout sám a jít do zakončení, ale jak jsem na něj čekal, tak jsem do toho pak musel třísknout," okomentoval zápas dvougólový střelec Tomáš Čvančara.

Jeho spolupráci s Kuchtou oceňují i kritici, podle kterých spolu ještě na podzim v útoku nedokázali hrát.

Myslím, že spolupráce s Kuchtičem je lepší a lepší. Přihrál mi zase na gól. Cítím se s ním nahoře dobře a myslím, že on to cítí stejně," dodal Čvančara.

Alespoň jeden z výše zmíněných hráčů dokázal skórovat v šesti po sobě jdoucích zápasech. Oba dva se v jednom utkání dokázali prosadit dvěma góly proti Bohemians, třema proti Teplicím a třema o víkendu proti Baníku.

Letenští borci prožívají neobvykle zdařilé období. V poháru došli až do semifinále a v lize se dokonce po dlouhé době vyšplhali do čela tabulky. Slavie má momentálně před Spartou náskok pouhých dvou bodů. Pražská "S" se tak pravděpodobně o titul utkají mezi sebou, ale šanci má stále i Plzeň.

Karel Kostolecký / sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články