Zpět na » » Fabrizio Romano oznamuje možnou posilu Slavie. Do Edenu míří 19letý Nor Zafeiris

- Fabrizio Romano oznamuje možnou posilu Slavie. Do Edenu míří 19letý Nor Zafeiris

Fabrizio Romano oznamuje možnou posilu Slavie. Do Edenu míří 19letý Nor Zafeiris © twitter.com - Christos Zafeiris by měl zamířit do Slavie za 3 miliony eur

0

Líbilo se

27.01. - Již jsme zvyklí, že Fabrizio Romano oznamuje jako první největší přestupy těch největších klubů. Ať už se jedná o Cristiana Ronalda, Erlinga Haalanda nebo Kyliana Mbappého. Že by ale byl zaměřený i na české prostředí, na to zvyklí nejsme. Světově uznávaný italský novinář oznamuje, že Slavia dotahuje příchod Christose Zafeirise. Mladý norský záložník by měl sešívané stát až 3 miliony eur.

Pro české fanoušky je jméno Christos Zafeiris určitě neznámé. Už podle jména poznáme, že kořeny má Zafeiris v Řecku, kde hrál do roku 2011 a odehrál 3 zápasy za jeho reprezentaci do 16 let. Od roku 2021 působí v norském Haugesundu, kde se po hostování v Grorudu zabydlel v základní sestavě a v letošním ročníku patřil mezi vůbec nejlepší středopolaře norské ligy. Za 29 zápasů dal 4 góly a na 5 jich nahrál. Na 19letého hráče to nejsou špatná čísla. Má skvělou techniku a jeho příchod by žrejmě měl znamenat, že návratu Nica Stancia se nedočkáme. Zafeiris je mu totiž herně velmi podobný.

S klubem Haugesund prý Slavia jednala už delší dobu a ujala se nakonec až nabídka okolo 3 milionů eur, což je v přepočtu zhruba 75 milionů korun. Nebude se tedy rozhodně jednat o levný přestup. Vypadá to navíc, že Slavia se na Norsko zaměřila. Tento 19letý talent je totiž už druhou posilou, kterou sešívaní z této země přivádí v tomto přestupovém okně. Tou první je stoper Igoh Ogbu. Do Edenu přišel i záložník David Pech, útočník Babacar Sy a další na pořadu dne je ještě útočník Mojmír Chytil z Olomouce.

David Suchý / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články