Zpět na » » O2 TV Sport se chystá na start FORTUNA:LIGY. Posílený tým expertů, nový systém analýz a TIKI-TAKA v modernizovaném prostředí

- O2 TV Sport se chystá na start FORTUNA:LIGY. Posílený tým expertů, nový systém analýz a TIKI-TAKA v modernizovaném prostředí

O2 TV Sport se chystá na start FORTUNA:LIGY. Posílený tým expertů, nový systém analýz a TIKI-TAKA v modernizovaném prostředí © o2.cz - Tiki Taka

0

Líbilo se

25.01. - V sobotu 28. ledna odstartuje jarní část nejvyšší české fotbalové soutěže. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabídnou tradičně všechny zápasy v přímých přenosech. Vedle toho se fanoušci mohou těšit na nový systém analýzy sportovních utkání, který obsahuje také prvky umělé inteligence. Mezi pravidelné experty se zařadí Zdeněk Folprecht a Miroslav Matušovič. V pondělí pak pokračuje populární show TIKI-TAKA, která se poprvé představí v nové dekoraci.

Jarní část sezony FORTUNA:LIGY začne pro diváky stanice O2 TV Fotbal již v pátek od 20:00 hodin, kdy je na programu speciální preview, které přinese souhrn aktualit u nejsledovanějších klubů během zimní přestávky.

"Od jarní části začneme v přenosech využívat nový systém analýzy sportovních utkání od společnosti RT Software. Jedná se o inovativní software elektronické tužky, jež obsahuje prvky umělé inteligence a je využíván v nejlepších sportovních televizí jako BBC Sport, BT Sport nebo FOX Sports," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

V sobotu i v neděli ve 20.30 hodin uzavře odehrané duely pořad F:INITO, jenž přináší aktuální sestřihy a ohlasy. Tradičně v pondělí od 20.00 přijde na řadu zábavná show TIKI-TAKA, která vstupuje do sedmého roku vysílání v modernizovaném prostředí.

"Premiérově se představíme v nové dekoraci, které bude dominovat velká zobrazovací plocha složená z devíti LCD panelů. Věřím, že diváky nová scéna zaujme a bude se jim líbit," sdělil Petr Svěcený, moderátor show TIKI-TAKA, jež se natáčí v moderních prostorách budovy Aspira Business Centre, kterou vlastní společnost Livesport.

"Vedle toho mohu prozradit, že i skladba hostů bude mimořádná. Mám radost, že v pondělí vůbec poprvé dorazí populární zpěváci Mirai Navrátil a Vojtěch Drahokoupil. Dále trenér Jirka Saňák, dávku humoru jistě přinese Pavel Horváth a pak tradiční host Vladimír Šmicer," doplnil moderátor Svěcený.

Novinky hlásí také fotbalové redakce, kde tým expertů rozšíří bývalý ligový hráč Zdeněk Folprecht. "Vedle Zdeňka se mezi stálé experty zařadí rovněž Miroslav Matušovič. Oba borci mají bohaté zkušenosti jak z české ligy, tak ze zahraničí, hodně na sobě pracují a z obou je cítit velké nadšení do práce. Do přenosů z FORTUNA:LIGY naskočí také jako pravidelný komentátor David Nyč," prozradil David Sobišek, moderátor a šéfeditor fotbalové redakce O2 TV Sport.

Redakce / o2.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Témata článku
Nejnovější články