Zpět na » » Lukáš Juliš je blízko přestupu do druholigové UD Ibiza

- Lukáš Juliš je blízko přestupu do druholigové UD Ibiza

Lukáš Juliš je blízko přestupu do druholigové UD Ibiza © - Bude Lukáš Juliš novou posilou UD Ibizy?

0

Líbilo se

14.01. - Osmadvacetiletý český fotbalista, kmenový hráč pražské Sparty, je podle španělských médií velice blízko přestupu do druholigové UD Ibiza. Ostrovnímu celku by měl pomoci zajistit branky, které tým potřebuje k udržení ve druhé španělské lize.

UD Ibiza neustále brouzdá trhem, aby se pokusila co nejlépe posílit svůj tým a zahnat strašáka sestupu z druhé španělské ligy. Podle sobotního vydání podcastu Mundo Celeste je nejnovějším jménem, které je spojováno s týmem z Ibizy, český útočník Lukáš Juliš. Obsadil by jedno z volných míst, které v útoku zůstanou poté, co odejde Dario Poveda. Podle španělského tisku se útočník, rodák z Alicante, již rozloučil se svými spoluhráči a potvrdil tak informace o svém odchodu.

Reprezentační útočník České republiky, který v národním dresu debutoval v roce 2015, odehrál za pražskou Spartu 130 zápasů, v nichž vstřelil 31 branek. Ve stejném klubu nastupoval také v rezervním týmu a za dobu své dosavadní kariéry stihl také angažmá v Sigmě Olomouc a Bohemians Praha. V české nejvyšší soutěži dohromady odehrál více než sto zápasů.

Podle informací ze španělských médií je Lukáš Juliš již na Ibize a jeho podpis by tedy měl být otázkou několika hodin. Český útočník by měl nahradit Povedu, který přišel do UD Ibiza na hostování z Getafe, ale nesplnil vůbec očekávání. Za tým odehrál dvacet utkání, gólově se prosadil ale pouze jednou.

Ibizu by zároveň s ním mohl opustit také střední obránce David Goldar, který je lákán řeckou ligou. Zajímavé je, že po těchto zprávách v tisku byl hráč vyřazen z kádru a neobjevil se již více na seznamu povolaných hráčů k utkání. Posledním adeptem na odchod z druholigové Ibizy je obránce Alvaro Garcia, který je v klubu na hostování z Espanyolu. Bohužel ani on trenéra nepřesvědčil o tom, že by měl v týmu zůstat.

Andrea Suttnerová / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články