Zpět na » » Baník je pro mě velkoklub, přicházím ostravský fotbal pozvednout, říká nový trenér Baníku Pavel Hapal

- Baník je pro mě velkoklub, přicházím ostravský fotbal pozvednout, říká nový trenér Baníku Pavel Hapal

Baník je pro mě velkoklub, přicházím ostravský fotbal pozvednout, říká nový trenér Baníku Pavel Hapal © fcb.cz - Pavel Hapal

0

Líbilo se

13.10. - Pavel Hapal je bývalý český fotbalový záložník a reprezentant Československa a později samostatné České republiky. Naposledy trénoval slovenskou reprezentaci, kde skončil v říjnu 2020 po neuspokojivých výsledcích. Nyní se vrací na ligovou scénu, protože přebírá tápající Baník, který před několika dny z postu hlavního trenéra odvolal Pavla Vrbu.

„Pavel byl pro nás výběrem číslo jedna. Já ho znám hodně dlouho, je to úspěšný trenér, který má obrovské zkušenosti z reprezentačních týmů na Slovensku. Umí také pracovat s mladými hráči a propojení mezi akademií a áčkem pro nás musí být prvořadé. Jeho nejbližším úkolem je teď se pokusit získat nějaké body, dostat se výše v tabulce a pak samozřejmě udělat kvalitní zimní přípravu,“ řekl šéf sportovního úseku Luděk Mikloško.

Mikloško také dodal, že Pavel Hapal nepřichází do Baníku pouze na určité období, ale vedení s jeho personou počítá na několik sezon. Důležité nyní je, aby se klub zvedl a fanouškům se fotbal začal líbit. Hapal je také ochoten a schopen dobře pracovat s mladými hráči, což se o Pavlu Vrbovi říct nedalo.

„Baník je v mých očích velkoklub, který má neskutečnou základnu fanoušků. Už jsem tu krásnou atmosféru kdysi zažil na starých Bazalech. Naším krátkodobým cílem je teď oživit mužstvo, aby sbíralo body a dostalo se v tabulce do vyšších pater. To teď bude naše společná práce a věřím, že i takovým vnitřním nastavením a motivací kluky přesvědčím, že dokáží dělat lepší výsledky,“ řekl Pavel Hapal.

První tři body bude moct Baník získat už v neděli, protože od 15:00 se na domácí půdě utkání se Slováckem. Na tento zápas si můžete vsadit u sázkové kanceláře Fortuna.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ostrava ! Jediné město které je pro smích je Brno. Čekám reakce od hlavního chuja z Brna.

medvidekblue
Wazz - 14.10. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Wazz - 14.10. Odpovědět

Ostrava ! Jediné město které je pro smích i Brnu Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
Wazz - 13.10. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Nejnovější články