Zpět na » » Jean-David Beauguel do Sparty? Nemožné, kámo, nemožné, prozradil hráč v odpovědích na otázky

- Jean-David Beauguel do Sparty? Nemožné, kámo, nemožné, prozradil hráč v odpovědích na otázky

Jean-David Beauguel do Sparty? Nemožné, kámo, nemožné, prozradil hráč v odpovědích na otázky © fcviktoria.cz - Jean David Beauguel

2

Líbilo se

27.09. - BULVÁRNÍK Bývalý miláček fanoušků plzeňské Viktorie dal na sociální sítě příspěvek, kde mu diváci mohli psát otázky a on s radostí odpovídal. Řada dotazů se týkala jeho angažmá v Česku a „Bagy“ označil naši zemi za stát, na který bude vzpomínat do konce života. Odpověděl také na to, co by dělal, kdyby dostal nabídku do Sparty.

„Bylo to úžasných 8 let v Česku, ale poté už člověk potřebuje změnu. Chybí mi celý tým a chybí mi celá ta naše plzeňská parta, kluci byli fakt skvělí. Vzpomínám si i na trenéry, kteří mě trénovali, ti také byli skvělí. Občas si třeba s Joelem Kayambou pošleme zprávu, ale jsem v kontaktu i se zbytkem hráčů,“ prozradil Beauguel.

„Nemožné, kámo, nemožné. Já Spartu respektuji, je to velký klub s velkým množstvím fanoušků a bohatou historií. Ale kvůli fanouškům Plzně to nemůžu udělat. Navíc v Česku se lidem nelíbí přestupy mezi Plzní, Spartou a Slavií. Nemožné, nikdy bych tam nešel,“ dodal třicetiletý Beauguel.

Jean-David Beauguel o Plzni, svém dětství, zahradničení a módě | FC  VIKTORIA Plzeň

Třicetiletý hráč se vyjádřil i k nejlepšímu zážitku s Plzní a samozřejmě jmenoval titul a oslavy, kdy autobusem projížděli hráči městem a na náměstí vystoupili na pódium, kde na ně čekaly tisíce občanů.

V závěru dodal, že se do Plzně vrátí jako divák, aby se na nějaký zápas podíval: „Jsem si jistý, že pokud budu moci, tak určitě se do Plzně na fotbal příjdu podívat.“

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články