Zpět na » » Pro Ivana Schranze podzimní část sezóny skončila. Po faulu Sinaniho praskaly kosti

- Pro Ivana Schranze podzimní část sezóny skončila. Po faulu Sinaniho praskaly kosti

Pro Ivana Schranze podzimní část sezóny skončila. Po faulu Sinaniho praskaly kosti © slavia.cz - Ivan Schranz opustil hřiště na nosítkách

1

Líbilo se

16.09. - Během zápasu Slavie s Ballkani všem zatrnulo. Koleno v obličeji Ivana Schranze vypadalo hodně hrozivě a dobré nejsou ani následky. Slovenský útočník si už na podzim nezahraje a všichni doufají, že pro jarní fázi bude fit. Diagnóza je hrozivá. Zranění hlavy a krku se potvrdila.

Odchovanec Petržalky do České Republikyišel už v roce 2015, kdy hostoval ve Spartě. Následně se přes angažmá v Dukle a Jablonci dostal do Slavie. Pro trenéra Trpišovského se stal jedním z klíčových hráčů a v minulé sezóně nasázel 13 branek ve všech soutěžích. V té nové zatím pomohl 4 góly a 4 asistencemi. Připsal si i trefu ve 122. minutě proti Rakowu, která zajistila postup do základních skupin Konferenční ligy.

Právě tato soutěž se mu ale stala pro velkou část sezóny osudnou. Během druhého poločasu ho kolenem do hlavy trefil Sinani a pro 29letého útočníka museli přijít zdravotníci s nosítkami. A diagnóza rozhodně není dobrá. Schranz má popraskanou spánkovou kost, očnici a 6. krční obratel. Podzimní část sezóny tak pro slávistického střelce skončila. Nějakou dobu bude na neurochirurgii na pozorování.

Pro Slavii se jedná o citelnou ztrátu, jelikož Schranz byl pro Trpišovského využívanou možností do útoku i na pravý kraj obrany. Hrál navíc v dobré formě a toto zranění pro něj může celou sezónu zkazit. Hodně bude záležet na tom, v jaké formě se vrátí a jak zranění ovlivní jeho psychiku.

Nám jen zbývá Ivanovi popřát brzké uzdravení a úspěšný návrat na travník!

David Suchý / slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články