Zpět na » » Do poslední minuty: Slavia popisuje průběh odvetného zápasu proti celku Raków

- Do poslední minuty: Slavia popisuje průběh odvetného zápasu proti celku Raków

Do poslední minuty: Slavia popisuje průběh odvetného zápasu proti celku Raków © fotbalportal.cz - Realizační tým děkuje hráčům za předvedený výkon

2

Líbilo se

30.08. - BULVÁRNÍK Slavia Praha v krátkém dokumentu představila fanouškům, jak probíhal dvojzápas, který ji zaručil účast v základní skupině v evropské konferenční lize. PR a tiskové oddělení také nechalo fanoušky nahlédnout, co se dělo v poločasové přestávce v zápase v kabině, když šlo o všechno. V dokumentu nechybí ani ty nejkrásnější chvíle, kdy hráči slaví postup, na který se nejvíce nadřeli.

Fotbal už pro fanouška dávno neznamená pouze zážitek na devadesát minut, ale diváci chtějí vidět dalo víc. Kluby se snaží investovat i do zprostředkovávání přípravy na utkání a snaží se dostat fanoušky přímo pod pokličku klubové kuchyně.

Aiham Ousou mluví v kabině po prohraném zápase na půdě soupeře: „První poločas jsme hráli jako zatracené děti, jenom jsme nakopávali míče ven a ven a ven.“

„Nevzdávejte to kluci, jsme jeden tým, máme se rádi. Děláme chyby? Žádný problém, chybami rosteme, příští zápas zvládneme a budeme na sebe hrdí, to vám slibuji. Zvládneme to, jsme Slavia,“ Olayinka dodává ve videu.

Tak to byl úvod z videa, které popisuje, co všechno famóznímu postupu předcházelo. Samotný trenér Trpišovský médiím prozradil, že v poločasové přestávce není jednoduché mluvit k týmu, když se prohrává a do toho mít kameru za zády. Ale zpětně, když se povede nějaký úspěch, tak si na to každý rád vzpomene a podívá se. A fanoušci? Po mě je to úplně něco jiného a nového.