Zpět na » » Slavia rozstřílela Pardubice a do odvety předkola Konferenční ligy půjde v dobré náladě

- Slavia rozstřílela Pardubice a do odvety předkola Konferenční ligy půjde v dobré náladě

Slavia rozstřílela Pardubice a do odvety předkola Konferenční ligy půjde v dobré náladě © slavia.cz - Slavia generálku před klíčovým zápasem zvládla na výbornou

0

22.08. - REVIEW 7 změn v sestavě oproti prvnímu zápas s Rakówem nebylo pro Slavii přítěží, ba naopak. Pardubice si domů z Edenu odvážejí baťůžek naplněný 7 góly a trenér Krejčí těžkou hlavu z mizerného výkonu svých svěřenců. Sešívání si tak před domácí odvetou s polským soupeřem spravili náladu a přichystali se na těžký souboj o pohárovou Evropu.

Slavia šla do vedení až po půl hodině hry. Do té doby sice soupeře tlačila, ale nedokázala se prosadit. Zvládl to až David Douděra. Ten se za Slavii trefil poprvé. Za necelých 10 minut přidal druhou branku včerejší hrdina Stanislav Tecl a Pardubice to položilo. Druhou žlutou navíc viděl stoper Hranáč a východočeši šli do 10.

Druhý poločas už byl ve znamení pražského orchestru, který prostě hrál tak, jak nejlépe to umí. 4 minuty po pauze se trefil podruhé Tecl a za dalších 8 minut po famózním pasu Ousoua dokonal svůj třetí hattrick ligové kariéry. A nemusel skončit pouze na 4 gólech. Šance ale i spaloval, jak je jeho dobrým zvykem. Unavené a znechucené Pardubice, které za celý zápas Mandouse neprověřily, slávisté dodělali v posledních 15 minutách. Trefili se Lingr a dvakrát Usor a skóre bylo 7:0. A to ještě například stoper Kacharaba netrefil z blízka prázdnou bránu.

Po prohře 1:2 s Rakówem Czestochowa v předkole Konferenční ligy má tak Slavia lepší náladu a soupeři dala jasný vzkaz, čeho je schopná, když hraje opravdu tak, jak umí. Důležité ale bude, aby hráči podobný výkon předvedli i ve čtvrtek a polského soupeře poslali zpátky domů bez úspěchu. Zápas s Pardubicemi určitě dobře naladil i fanoušky, jejichž podpora bude ohromně důležitá.