Zpět na » » Mick van Buren opouští Slavii, míří na hostování do Liberce

- Mick van Buren opouští Slavii, míří na hostování do Liberce

Mick van Buren opouští Slavii, míří na hostování do Liberce © slavia.cz - Mick van Buren slaví v dresu Slavie mistrovský titul

1

Líbilo se

18.07. - Slavia Praha musí před začátkem soutěžního ročníku zúžit kádr a Jindřich Trpišovský sepisuje seznam jmen, s kterými nepočítá. Jedním ze Slavistů, který míří na hostování je nizozemský fotbalový útočník Mick van Buren, který bude v nadcházející sezoně hostovat v Liberci. Čtyřnásobný mistr ligy už se k týmu připojil na soustředění v rakouském Aigenu. Dohodu potvrdily oba kluby.

„O Micka van Burena jsme měli zájem již delší dobu. Jednání ale byla velmi složitá a jeho příchod k nám se stále oddaloval. Teď jsme dospěli ke zdárnému konci a Mick se již zapojil do našeho odpoledního tréninku,“ řekl klubovému webu liberecký sportovní ředitel Zdeněk Koukal.

Slavia má s Libercem velmi dobré vztahy, ale vzájemná utkání jsou vždy vyhecovaná a pro vzájemný střet těchto celků je běžný větší počet přestupků, které jsou oceněny žlutou kartou. Mick van Buren přišel do české ligy v roce 2016, kdy ho Slavia koupila z dánského Esbjergu. Se Slavií získal řadu trofejí, ale minulou sezónu strávil na hostování v Českých Budějovicích.

„Jsem rád, že tu můžu být. Znám tady spoustu hráčů, což je pro mě dobře. Máme mladý a motivovaný tým, díky tomu můžeme být úspěšní,“ uvedl Van Buren po přesunu do Slovanu, ve kterém se potká s bývalým spoluhráčem Miroslavem Stochem, který přestoupil do Liberce jako volný hráč z Polska.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články