Zpět na » » Nejvyšší česká soutěž se bude hrát s jednotným míčem. Byla navázána spolupráce se značkou SELECT

- Nejvyšší česká soutěž se bude hrát s jednotným míčem. Byla navázána spolupráce se značkou SELECT

Nejvyšší česká soutěž se bude hrát s jednotným míčem. Byla navázána spolupráce se značkou SELECT © fortunaliga.cz - FORTUNA:LIGA se bude hrát s jednotným míčem značky SELECT

0

Líbilo se

30.06. - Vrcholový fotbal v dnešní době rozhodují detaily a již několikrát kluby interpelovali a žádali vedení FAČRu, aby se FORTUNA: LIGA hrála s jednotným míčem. Nyní jim bylo vyslyšeno a partnerem tohoto nového projektu se stala značka SELECT, která zhotovila jednotný míč pro nadcházející ročník FOERTUNA:LIGY.

V amatérském fotbale je na denním pořádku, že si hráči hostí stěžují na kvalitu míčů, které k utkání připravil domácí tým. Podobný trend se rozmáchnul i v samotné nejvyšší soutěži, a tak FAČR jde v koliích zahraničních a mezinárodních soutěží, které se hrají s jednotným míčem.

„Dlouho jsme usilovali o to, abychom hráli všechny zápasy s jednotným míčem, což se letos v létě podaří a za spolupráci se značkou SELECT jsme velmi rádi a těšíme se, až se s ním brzy rozehrají mistrovská utkání v nadcházející sezóně,“ řekl předseda Ligového výboru LFA Dušan Svoboda.

Společnost SELECT Sport dodává jednotné míče již mnoha zahraničním prestižním soutěžím, mimo jiné jde o nejvyšší soutěže v Portugalsku, Nizozemsku, Dánsku, Švédsku, Norsku či Belgii. S míči Derbystar od Selectu se hraje i německá Bundesliga.

Fotbalový míč Select FB League CZ Fortuna Liga 2022/23 bílo žlutá |  mcompanies.cz

„Vážíme si dosavadní spolupráce se značkou SELECT i toho, že jsme se mohli podílet na unikátním vizuálu, který barevně vychází z identity FORTUNA:LIGY. Premiérový jednotný ligový míč bude pojmenován symbolicky jako PRVNÍ a hned posíláme každému klubu 150 základních míčů a k tomu 35 kusů jeho zimní varianty, aby je měli k dispozici pro tréninky A týmu na startu letní přípravy,“ přiblížil detaily celé operace Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel Ligové fotbalové asociace a dodal.

„Ze strany Ligové fotbalové asociace se zároveň jedná o první moment oslav jubilejní třicáté sezóny samostatné české nejvyšší fotbalové soutěže,“ dodal Daniel Hajný.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články