Zpět na » » Jako hráč jsi byl dobrý, ale nyní jsi skutečně špatný manažer, vzkazuje Kanga Rosickému

- Jako hráč jsi byl dobrý, ale nyní jsi skutečně špatný manažer, vzkazuje Kanga Rosickému

Jako hráč jsi byl dobrý, ale nyní jsi skutečně špatný manažer, vzkazuje Kanga Rosickému © sparta.cz - Guélor Kanga

1

Líbilo se

22.04. - Zhruba před měsícem na tiskovém brífinku s fanoušky označil Rosický Kangu za debila, ten mu to nyní vrací. Záložník Gabonu Rosickému poslal přes sociální sítě vzkaz, kde ho považuje za dobrého fotbalistu, ale za velice špatného manažera.

Psal se konec března a Tomáš Rosický se na setkání s členy „Sparta clubu“ ne zrovna diplomaticky vyjádřil na adresu Guélora Kangy.

Jestli je Kanga černý, nebo bílý, to je mi jedno, hlavní je, že to byl strašnej debil,“ prohlásil někdejší hráč Arsenalu o fotbalistovi, který již ve Spartě nepůsobí.

Kanga přes Twitter a Instagram Rosickému vzkázal: „Víš, že jsem na hřišti vždy odevzdal 100% a fanoušci s tím souhlasí. Co jsem odešel, klub nevyhrál žádnou trofej. Poslední byla, ještě když jsem hrál za Spartu. Ty jsi byl dobrý fotbalista, ale jsi opravdu špatný manažer.“

Gabonský reprezentant přestoupil do Sparty v lednu 2018 za 25 milionů korun a během dvou a půl let trvajícího angažmá v rudém dresu si část fanoušků získal svými nespornými ofenzivními kvalitami, tu druhou ale dráždil individualistickým přístupem. Jen měsíc po svém příchodu na Letnou například „sebral“ penaltu tehdejší hvězdě Sparty Davidu Lafatovi v zápase s Libercem.

Poslední trofejí Sparty je vítězství v MOL CUPU v roce 2020, ale již 4. května bude mít možnost znovu vyhrát MOL CUP, protože na stadionu v Uherském Hradišti se střetne s domácím Slováckem.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Synek který se narodil 2 roky po smrti matky Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong

potrefena husa.....

ovmartin23
Nejnovější články