Zpět na » » Šlágr Sparty s Plzní bude snímat rekordní počet kamer

- Šlágr Sparty s Plzní bude snímat rekordní počet kamer

Šlágr Sparty s Plzní bude snímat rekordní počet kamer © o2sport.cz - Fortuna:Liga

1

Líbilo se

12.02. - Dlouho očekávaný nedělní duel FORTUNA:LIGY mezi Spartou a Plzní odvysílají stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. V rámci modernizace živých přenosů nejvyšší české soutěže se dočkáme řady vylepšení. Jedním z nich bude i rekordní počet kamer, které utkání budou snímat.

Na výrobu z pražské Letné nasadí společnost O2 nejmodernější HD přenosový vůz, který splňuje přísné požadavky odpovídající formátu UEFA Champions League. Do studia moderátora Petra Svěceného dorazí pětinásobný mistr ligy s Plzní David Limberský a také sparťanská legenda Horst Siegl.

Společnost O2 nasadí na výrobu nedělního přenosu celkem 15 kamer, což je v rámci FORTUNA:LIGY rekordní číslo. Podobný servis si dosud diváci mohli užít jen u zápasů z prestižní Ligy mistrů UEFA. Chybět nebudou ani tzv. steadicamy, díky kterým se mohou kameramani pohybovat.

„Tato speciální kamera nebývá na zápasy FORTUNA:LIGY nasazována, protože její využití je finančně i lidskými zdroji náročnější. Její kouzlo spočívá v daleko živějších záběrech, kameraman s takovou kamerou může běhat a celkově je fantastická na nástupy hráčů obou týmů, detaily trenérů a na pozápasové oslavy. Nabízí úplně jiný pohled,“ prozradil David Sobišek, šéfeditor fotbalu na O2 TV Sport.

„Se šéfem výroby Karlem Jonákem řešíme co největší využití steadicamisty, aby si naši diváci tyto mimořádné záběry mohli naplno užít. Snad brzy bude chodit na fotbal co nejvíce fanoušků, abychom tak co nejreálněji mohli přenést atmosféru ze stadionu na televizního diváka,“ doplnil David Sobišek.

Během nedělního šlágru Sparta-Plzeň se divák může těšit také na reverzní kamery zaměřené na trenéry obou mužstev. Fanoušci se dočkají mimořádných záběrů na emotivní reakce u sparťanského trenéra Pavla Vrby i u kouče Michala Bílka, jenž vládne trenérské lavičce Viktorie Plzeň.

O2 TV Production, která výrobu přenosů na O2 TV Sport realizuje, má k dispozici hned tři moderní HD přenosové vozy. Kromě sportovních přenosů v nejvyšší kvalitě přináší i produkce z oblasti konferencí nebo televizní zábavy. O2 TV Production dokáže vyrábět přenosy až na 60 kamer.

O2 TV nabízí nejen FORTUNA:LIGU

Televize O2 TV je dostupná pro všechny diváky na českém území. Ke sledování stačí jakékoli připojení k internetu. Exkluzivní stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis přináší kromě kompletní FORTUNA:LIGY také atraktivní hokejovou extraligu, ženský tenisový okruh WTA, basketbalovou Euroligu, show TIKI-TAKA, talkshow Česká ulička, galavečery MMA nebo motoristické sporty.

U všech tarifů O2 TV se můžete libovolně přesouvat v nabídce programů sedm dní tam i zpět. Na jakémkoliv zařízení připojeném k internetu - televizi, mobilu, počítači i tabletu. Velmi oblíbenou funkcí je také nahrávání až 100 hodin pořadů, které se ukládají až na 30 dnů. Vyšší tarify O2 TV rozšiřují nabídku televizních stanic o nejlepší prémiové sportovní i filmové kanály v Česku.

Redakce / o2sport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články