Zpět na » » Nico Stanciu opouští Slavii: Na svém Instagramu poděkoval fanouškům a prozradil, kam se chystá

- Nico Stanciu opouští Slavii: Na svém Instagramu poděkoval fanouškům a prozradil, kam se chystá

Nico Stanciu opouští Slavii: Na svém Instagramu poděkoval fanouškům a prozradil, kam se chystá © slavia.cz - Nico Stanciu opouští Slavii a míří do Wu-chanu

3

Líbilo se

27.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Přestupové spekulace jsou u konce. Osmadvacetiletý Nico Stanciu opouští pražskou Slavii a míří do Wu-chanu. Prostřednictvím sociální sítě Instagram poděkoval fanouškům za podporu a vysvětlil, že se nejedná o jeho rozhodnutí, ale klub potřebuje peníze.

Nico Stanciu ve Slavii strávil dvě a půl sezóny, ve kterých odehrál přesně 112 soutěžních zápasů. Nyní prostřednictvím Instagramu hráč fanouškům oznámil:

„S velkým smutkem vám oznamuji, že odcházím ze Slavie. Nebylo to moje rozhodnutí, nicméně klub potřebuje finance, takže jsme se shodli, že nejlepší bude jít dál. Slavie zůstane navždy v mém srdci. Ahoj.“

K instagramovému příspěvku Nico přidal ještě aktuální polohu, kde se právě nachází a tím potvrdil, že Wu-chan bude dalším působištěm tohoto rumunského hráče.

Naplnila se slova hráčovy manažerky Anamarie Prodanové, která už na konci minulého roku upozorňovala na Stanciův odchod.

„Snažím se jeho přestup dotáhnout. Uvidíme, jak to dopadne. Jde o překvapivou destinaci mimo Evropu, je to žhavé,“ nechala se Prodanová slyšet mezi svátky.

Otevřít fotku

V nejbližších hodinách by Slavie měla oficiálně potvrdit odchod Stanciu, za který by obratem mělo do klubové kasy přibýt přes 100 milionů korun. Jen je otázkou, jestli peníze budou pro klub víc, než herní kvality hráče?

To se dozvíme již za pár dní v jarní části FORTUNA:LIGY, která startuje 5.2. domácím zápasem Slavie proti Karviné.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Až na to že to není jeho oficiální účet... ???????? Oficiální je nicolaestanciu_7 ????????

lukaschylek

v 28mi do Wuchanu... oh god...

Vincent12
Waldas - 28.01. Odpovědět

100 milionu euro??? co fetuje pan Zalabák? :D

Waldas
Waldas - 28.01. Odpovědět

o opravil to, neni možná :D

Waldas
Nejnovější články