Zpět na » » Zamíří v létě Hložek do Německa? Spekulace opět nabírají na síle

- Zamíří v létě Hložek do Německa? Spekulace opět nabírají na síle

Zamíří v létě Hložek do Německa? Spekulace opět nabírají na síle © sparta.cz - Adam Hložek

2

Líbilo se

18.01. - O tom, že se o Hložka zajímají velkokluby z Evropy se psalo již několikrát a Sparta reagovala vždy stejně: Chceme Adama udržet co nejdéle a o možném přestupu nebudeme mluvit dřív než v létě. Nyní se znovu spekuluje o tom, kam Hložek v létě zamíří a mezi hlavní favority patří Borussia Dortmund a Bayern Mnichov.

Devatenáctiletý klenot Sparty Adam Hložek se nyní připravuje na jarní část sezóny ve španělské Marbelle a trenér Pavel Vrba si chválí jeho progres a přístup k tréninkům.

„Adam ukazuje svou kvalitu, přednosti a dovednosti, které jsou stále výraznější. Všichni víme, že ta jeho cesta vede pravděpodobně do zahraničí, což nás trenéry asi úplně netěší. Na druhou stranu máme radost z toho, že nám Adam na jaře ještě pomůže,“ prozradil trenér Pavel Vrba pro klubovou televizi.

A právě ve stejný čas, kdy Pavel Vrba připustil odchod Hložka, přichází informace z médií v Německu, že o Hložka se současně zajímají Borussia Dortmund a Bayern Mnichov. Oba týmy jsou schopni nabídnout částku okolo 25 milionů euro.

Adam Hložek a jeho odchod? Ber, dokud můžeš, Sparto - CNN Prima NEWS

Borussia Dortmund dokonce skrytě taktizuje a počítá s tím, že Hložek by měl nahradit Erlinga Haalanda, který s největší pravděpodobností odejde.

Aby se takové spekulace staly realitou, musí se sejít spousta věcí. Hložek bude muset odehrát výborné zápasy v jarní části FORTUNA:LIGY a dobrý herní projev okořenit několika brankami. Také se bude muset vyvarovat sebemenšímu zranění a velký úkol bude mít i managment Sparty, který bude celý přestup realizovat.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články