Zpět na » » Snažím se ten přestup dotáhnout, řekla agentka Nicolae Stanciua k jeho možnému odchodu ze Slavie

- Snažím se ten přestup dotáhnout, řekla agentka Nicolae Stanciua k jeho možnému odchodu ze Slavie

Snažím se ten přestup dotáhnout, řekla agentka Nicolae Stanciua k jeho možnému odchodu ze Slavie © slavia.cz - Nicolae Stanciu

1

Líbilo se

27.12. - Velká přestupová spekulace právě odstartovala. Rumunský fotbalista Nicolae Stanciu má podle jeho agentky namířeno pryč ze Slavie. Rumunským médiím Anamaria Prodanová prozradila, že osmadvacetiletý záložník má namířeno za překvapivým angažmá mimo Evropu.

„Snažím se ten přestup dotáhnout. Uvidíme, jak to dopadne,“ řekla Prodanová. Určité spekulace naznačovaly, že přestup měl proběhnout již v létě. "Nyní je to žhavé," dodala agentka hráče.

V létě se o rumunského reprezentanta intenzivně zajímal Galatasaray Istanbul. Stanciu ale nakonec pryč z Česka nezamířil a v aktuálním soutěžním ročníku zaznamenal v dresu ligového lídra šest branek a osm asistencí.

Tento Hráč do Edenu přišel předloni v létě za zhruba 100 milionů korun ze saúdskoarabského Al Ahlí. Předtím působil ve Spartě, se kterou se nerozloučil zrovna v dobrém a Sparťani mu nemůžou odpustit, že přešel do týmu jejich největšího rivala.

„Už tam nemám žádné kamarády,“ prozradil Stanciu po přestupu do Slavie.

Se Slavií získal dva české tituly a jednou domácí pohár a zahrál si s ní skupinu Ligy mistrů a čtvrtfinále Evropské ligy.

Stanciu už je s týmem na soustředění. Slavii děkuju za příležitost, řekl -  iDNES.cz

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 8

MilenkaHot98
Nejnovější články