Zpět na » » David Limberský je opět nespokojený s výkonem rozhodčího. Tentokrát to schytal Miroslav Zelinka

- David Limberský je opět nespokojený s výkonem rozhodčího. Tentokrát to schytal Miroslav Zelinka

David Limberský je opět nespokojený s výkonem rozhodčího. Tentokrát to schytal Miroslav Zelinka © slavia.cz - Rozhodčí Miroslav Zelinka v zápase Sigmy proti Slavii

2

04.12. - BULVÁRNÍK V zápase 17. kola FORTUNA: LIGY zavítala pražská Slavie do Olomouce, kde porazila tamní Sigmu 0:1. U některých fanoušků utkání vyvolalo řadu emocí, protože se jim nelíbil způsob branky, jakým Slavia dosáhla vítězství. Hodně kritický byl David Limberský, který si na svém Instagramu neodpustil komentář.

Před několika týdny legenda Plzňě kritizovala Pavla Fraňka, který v Edenu Viktorii vyloučil hned 3 hráče. Dneska Plzeň nehrála, přesto David Limberský je silně nespokojen s rozhodčím Miroslavem Zelinkou, který řídil utkání Sigmy proti Slavii. O co šlo?

Krátce po změně stran se proháčkoval do olomoucké šestnáctky Stanciu, jehož fauloval Hubník. Rumunský reprezentant ale poslal pokutový kop, který posvětil i videorozhodčí, "panenkovským" dloubákem do břevna.

Slavia se prosadila o pár minut později, kdy se zblízka prosadil Kuchta, ale i zde řešilo video možnou hru rukou přihrávajícího Masopusta. Sudí Zelinka nicméně gól uznal.

David Limberský si neodpustil komentář: „Hezky to spadlo na biceps, ale ten je asi podle VARU součástí hlavy.“

Posléze Limberský sdílel ještě jeden příspěvek, který na Instagram vložila jeho žena, nicméně ten po několika minutách smazal. Na videu bylo, jak si fotí rozhodčího Zelinku a říká: „To není ani možný, to je ostuda ty v*le zase.“