Zpět na » » Limberský vzal dres Krmenčíka a hodil jej do kamen. Jsi největší ostuda Plzně, zkritizoval střelce Slavie na dálku přes Instagram

- Limberský vzal dres Krmenčíka a hodil jej do kamen. Jsi největší ostuda Plzně, zkritizoval střelce Slavie na dálku přes Instagram

Limberský vzal dres Krmenčíka a hodil jej do kamen. Jsi největší ostuda Plzně, zkritizoval střelce Slavie na dálku přes Instagram © slavia.cz - Krmenčík v konfliktu s plzeňským Jeanem- Davidem Beauguelem

1

Líbilo se

31.10. - BULVÁRNÍK Pár sekund stačilo a Michael Krmenčík si proti sobě poštval všechny fanoušky Viktorie. Konkrétně to byla 95. minuta ostře sledovaného zápasu Slavie Praha proti Plzni, kdy tento osmadvacetiletý hráč zpečetil výhru Sešívaných gólem na 2:0. Úcta k bývalému zaměstnavateli chyběla, Krmenčík začal mohutně slavit a posunky ukazovat na hráče Plzně, že je neslyší.

Krmenčík běžel vstříc plným tribunám, fanoušky hecoval, nechal se od nich objímat, chtěl, aby řádili s ním ještě víc. Směrem k plzeňskému kotli dělal posunky, že fanoušky neslyší a ukazoval na své jméno. Gesty umlčoval i Jeana-Davida Beauguela.

Během chvíle si ho fanoušci Sešívaných zamilovali, ale u příznivců Plzně definitivně skončil. Na sociálních sítích ho plzeňští fans hromadně kritizují a píší až nepublikovatelné vulgární komentáře. Ovšem nejsou sami. S jasným vzkazem přišel i David Limberský.

„Krmenčík je největší ostuda, co kdy v Plzni byla,“ nebral si servítky na Instagramu dlouholetý plzeňský obránce David Limberský. Je patrné, že kamarádství skončilo a západočeskou ikonu svým chováním naprosto zklamal.

Limberský také zveřejnil, jak vzal Krmenčíkův dres a hodil jej do domácích kamen, které se hodlá s největší pravděpodobností zapálit. Tedy aspoň emoji na snímku to naznačuje.

Otevřít fotku

Limberský také ostře zkritizoval hlavního rozhodčího Pavla Fraňka, který v utkání po právu vyloučil hned 3 hráče hostů. „Doživotí pro Fraňka,“ napsal hráč, který před nedávnem měl autogramiádu své nové knihy.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
betiu - 01.11. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázky - 100% informace - www.vinexe.blogspot.cz

betiu
peeko83 - 01.11. Odpovědět

Tak určitě byly rozdmýchány nějaké vášně, že? Smajlík 7

peeko83
Reklama
Noviny
Nejnovější články