Zpět na » » Víme, kdo si v roce 2022 zapíská mezinárodní utkání. FAČR vydal návrh rozhodčích pro UEFA zápasy

- Víme, kdo si v roce 2022 zapíská mezinárodní utkání. FAČR vydal návrh rozhodčích pro UEFA zápasy

Víme, kdo si v roce 2022 zapíská mezinárodní utkání. FAČR vydal návrh rozhodčích pro UEFA zápasy © facr.fotbal.cz - Ondřej Berka se stane mezinárodním rozhodčím

3

Líbilo se

26.09. - V minulosti nás na mezinárodních zápasech dlouhodobě reprezentoval sudí Pavel Královec. Ten před nedávnem ukončil kariéru a celkově kvůli aféře ohledně Romana Berbra došlo ke přestavbě Komise rozhodčích a novým předsedou se stal respektovaný sudí Radek Příhoda. Ten nyní pro UEFA představil návrh rozhodčích, kteří v roce 2022 budou řídit mezinárodní utkání.

Českou jedničkou pro mezinárodní zápasy se s největší pravděpodobností stane třiatřicetiletý Ondřej Berka, který doposud odřídil v české nejvyšší soutěži 88 utkání. Výrazněji na sebe upozornil v dobrém slova smyslu několik zápasů nazpět, kdy se nebál přerušit utkání Plzně proti hostující Spartě při podezření, že se letenští fanoušci dopouštějí rasismu.

Dalším v pořadí je Pavel Orel, který na mezinárodní scéně patří k těm zkušenějším, ale v domácích soutěžích svůj potenciál nedokáže uplatnit. V posledním utkání mezi Spartou a Jabloncem udělil 12 žlutých karet, což podle Radka Příhody bylo zbytečně moc.

Zbylými čtyřmi arbitry, kteří budou nosit placku FIFA by se měli stát Ondřej Pechanec, Jan Machálek, Tomáš Klíma a Jan Petřík. Sudí Miroslav Zelinka zažije atmosféru mezinárodních utkání pouze od videa.

EPL, Slavia-Jihlava: rozhodčí Miroslav Zelinka - Aktuálně.cz

VAR: Berka Ondřej, Hrubeš Karel, Klíma Tomáš, Pechanec Ondřej, Zelinka Miroslav

AVAR: Caletka Petr, Horák Adam, Hrabovský Jakub, Kříž Jiří, Nádvorník Ivo

Asistenti rozhodčího: Nádvorník Ivo, Hájek Kamil, Hrabovský Jakub, Vlček Matěj, Horák Adam, Paták Jan, Caletka Petr, Vodrážka Dan, Hurych Jan, Podaný Marek

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
denies - 30.09. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázení / Velmi spolehlivé informace - www.xoperi.blogspot.cz

denies
Nejnovější články