Zpět na » » Zvol hráče sezony SFC Opava a vyhraj luxusní hodinky

- Zvol hráče sezony SFC Opava a vyhraj luxusní hodinky

Zvol hráče sezony SFC Opava a vyhraj luxusní hodinky © sfc.cz - Fotbalisté SFC Opava

2

Líbilo se

18.03. - Slezský FC Opava stále bojuje o záchranu a Helveti.cz, jeden z největších tuzemských e-shopů s hodinkami, se rozhodl povzbudit opavský celek tím, že v případě záchrany v nejvyšší soutěži věnuje nejlepšímu opavskému hráči sezony luxusní hodinky v hodnotě 20 tisíc korun. Stejnou cenu máte šanci vyhrát i vy.

Je nám jasné, že zvolit hráče, který se nejvíc zaslouží o případnou záchranu opavského týmu v nejvyšší soutěži, není jednoduché. I proto toto rozhodnutí necháme čistě na vás - našich věrných fanoušcích.

Pokud se Slezskému FC Opava podaří udržet ve FORTUNA:LIZE, bude na našem webu spuštěna anketa, ve které budete moci zvolit nejlepšího opavského fotbalistu uplynulé sezony. Navíc se jeden z vás bude moci těšit na stejné hodinky v hodnotě 20 tisíc korun z e-shopu Helveti.cz, kterými bude odměněn také hráč s nejvíce hlasy.

Kromě toho navíc mohou všichni fanoušci SFC využít slevu ve výši 5 % na nákup hodinek od Helveti.cz. Při nákupu na webu www.helveti.cz stačí při objednávce zadat jednoduchý slevový kód: sfc.

Hodinky, o které hrajeme, si můžete detailně prohlédnout zde.
Více o soutěži najdete zde.

Redakce / sfc.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 20.03. Odpovědět

Opava je krásný město a jsou tam fajn lidi... Smajlík 1

Wazz
Kuzma - 18.03. Odpovědět

Jako fanda Opavy říkám ... Dokud Opavu bude vlastnit město, nemá smysl si "hrát" na prvoligový fotbal. Radši budu chodit na druholigový fotbal, než na tu bídu co předvádějí v 1. lize. Kdo nedává góly, nemůže vyhrávat !

Kuzma

Nejseš ty Džeky? Smajlík 1

Tomguncz27
Kuzma - 19.03. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 fakt ne ! Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články