Zpět na » » Kdo s kým randí v A-týmu Sparty? Hložek, Vitík a Karabec si už své přítelkyně našli

Kdo s kým randí v A-týmu Sparty? Hložek, Vitík a Karabec si už své přítelkyně našli

Kdo s kým randí v A-týmu Sparty? Hložek, Vitík a Karabec si už své přítelkyně našli © acspartapraha.cz - Adam Karabec s přítelkyní

11

Líbilo se

25.02. - BULVÁRNÍK Je jisté, že o víkendu Sparta kvůli nařízené karanténě hrát nebude. Hráči jsou doma u svých rodin, přítelkyň, popř. u rodičů. A právě na přítelkyně vybraných hráčů Sparty, jsme se zaměřili a nutno podotknout, že mladíci mají výborný vkus. Jejich nádhery zejí krásou a je otázkou času, kdy začnou vyhrávat prestižní módní soutěže.

Adam Hložek randí s o rok starší Veronikou z Brna. První jejich společná fotka se objevila na Adamově Instagramu z dvacátého září loňského roku po zápase Sparty. Reakce na fotku byly převážně pozitivní a nejenom od spoluhráčů schytal gratulační komentáře. Příspěvek okomentoval i liberecký Michal Sadílek se slovy: „No Nekecej.“

Popis není dostupný.

Další pár tvoří Adam Karabec a jeho Sabinka. Tento sedmnáctiletý fotbalista se s přítelkyní, která se věnuje sportovnímu aerobicu, pravidelně fotí a na jeho Instagramu se to zamilovanými fotkami jenom hemží. Následující fotka je z finálového utkání MOL CUPu, který Sparta vyhrála a byl čas i na takové pozápasové aktivity.

Popis není dostupný.

Nedávno objevený talent Martin Vitík se v kabině Sparty taky nemusí, za co stydět. Čerstvě osmnáctiletý stoper randí už delší dobu s přítelkyní, která se jmenuje Ester. Je to aktivní sportovkyně a závodí v atletice. V minulém roce se zúčastnila mládežnického MČR v Ostravě, odkud si odvezla v běhu přes překážky na 100 metrů bronzovou medaili.

Popis není dostupný.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Nejnovější články