Zpět na » » Pavel Vrba o víkendu další vítězství nepřidá. Sparta míří do karantény

- Pavel Vrba o víkendu další vítězství nepřidá. Sparta míří do karantény

Pavel Vrba o víkendu další vítězství nepřidá. Sparta míří do karantény © acspartapraha.cz - Hráči Sparty mají od fotbalu nucenou pauzu

3

Líbilo se

23.02. - Pravidelné testování na covid- 19 přidělalo pražské Spartě na problém. Výsledky testů prokázali u velkého množství hráčů pozitivní výsledek a tým nastupuje do okamžité karantény. Vedení klubu navíc usilovně jedná s LFA o přeložení víkendového zápasu s Příbramí a ve vážném ohrožení je i následující pohárové utkání proti Baníku, které se má odehrát na začátku března.

S touto oficiální informací přišla AC Sparta Praha dnes tj. 23. 2. v odpoledních hodinách. Kvůli pravidlu, že se identita hráčů, kteří bojují s nebezpečným virem, nesděluje, tak my přesně nemůžeme vědět, koho se to týká. Nicméně vedení Sparty prozradilo, že je postižena většina týmu.

Pro Pavla Vrbu to znamená jediné: O víkendu se hrát nebude a na čtvrté vítězství si bude muset počkat a je otázkou, jak dlouhá ta pauza od fotbalu bude. Zatím je jisté, že se odloží nedělní utkání 21. kola FORTUNA: LIGY proti Příbrami a nejspíše se neodehraje ani zápas MOL CUPu proti ostravskému Baníku.

My jenom můžeme doufat, že hráči prodělají covid pouze s co nejmenšími příznaky a jejich rodiny ani je samotné to neohrozí přímo na zdraví. Je ale otázkou, s jakou formou se Sparta vrátí po pauze, která bude trvat minimálně deset dní.

Když se podíváme na zápasy Sparty, které by už mohla odehrát po prodělaném covidu, tak ji čeká Jablonec a hned poté Plzeň, nic jednoduchého. Fanoušci budou chtít po svých hráčích stoprocentní výkony s bodovým ziskem a ti budou bez tréninkové praxe a možná i ještě fyzicky oslabení. Pro nového trenéra Pavla Vrbu vážný problém a tuhle situaci mu rozhodně nezávidím.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články