Zpět na » » Mohlo to skončit klidně 5:0, komentoval pohárové derby Souček

- Mohlo to skončit klidně 5:0, komentoval pohárové derby Souček

Mohlo to skončit klidně 5:0, komentoval pohárové derby Souček © slavia.cz -

0

Líbilo se

25.04. - Slavia dokázala skvěle zareagovat na špatné výsledky z poslední doby a v derby porazila Spartu 3:0. Letenští naopak podali trestuhodný výkon a výsledek zápasu mohl být ještě vyšší. Klub na špatné výkony dnes zareagoval odvoláním hlavního trenéra Zdeňka Ščasného.

„Slavia byla celý zápas lepší. Od první do poslední minuty. Ale zároveň jsme jim všechny nebezpečné situace nabídli vlastními chybami. Zápas jsme vůbec nezvládli psychicky. Nepodrželi jsme balon, nevyrovnali jsme se s agresivitou Slavie. Byla ve všem lepší,“ přiznal po zápase pro server isport.cz Zdeněk Ščasný.

K výkonu Sparty se vyjádřil i Milan Heča: „My jsme dneska hráli strašidelně. Nebyli jsme vůbec na balónu a každou naši ztrátu ve středu pole Slavia potrestala. Dneska to byla tragédie,“ litoval pro klubový web sparta.cz brankař hostů.

zdroj: sparta.cz

Radost naopak neskrývali Slávisté. „Byla to absolutní dominance. Kluci podali skvělý výkon od první do poslední minuty. Dařilo se jim fotbalově, dařilo se jim soubojově. Zvládli utkání jak v nohách, tak i v hlavě. Ukázali, že jsou velký tým, a zápas i dohráli jako velký tým, což je skvělé,“ zhodnotil pro klubové stránky slavia.cz průběh 292. derby asistent trenéra Slavie Jaroslav Köstl.

„Derby mohlo skončit klidně 5:0, Sparta nebyla tak dobrá, jak jsme si představovali. Dost podobný ale byl i ten předchozí vzájemný zápas, který skončil 1:1. O to více si ceníme, že jsme to tentokrát zvládli a postoupili do finále,“ komentoval střelec dvou branek Tomáš Souček.

zdroj: slavia.cz

Finále se odehraje 22.5. a sešívaní se v něm střetnou s Baníkem Ostrava, který včera dokázal na domácím stadionu porazit Bohemians 1:0.

Petr Fantyš / fotbalportal.cz, sparta.cz, slavia.cz, isport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Reklama
Reklama
Nejnovější články