Zpět na » » Další vyhazov na Letné. Ščasný neustál špatné výsledky a ve Spartě končí

- Další vyhazov na Letné. Ščasný neustál špatné výsledky a ve Spartě končí

Další vyhazov na Letné. Ščasný neustál špatné výsledky a ve Spartě končí © sparta.cz - Zdeněk Ščasný

0

Líbilo se

25.04. - Sparta je v tuto chvíli bez trenéra. Zdeněk Ščasný totiž podle oficiální informace klubu končí v roli hlavního kouče A týmu. Neustál tak poslední špatné výsledky týmu, které vyvrcholily nedělní prohrou s Karvinou 1:3 a včerejším debaklem v derby na Slavii 0:3.

Po nadějném rozjezdu do jarní části sezóny se pražská Sparta poslední dobou trochu zadrhla. Připsala si porážku v Boleslavi, v ligovém derby sice uhrála remízu se Slavií, ale herně za Sešívanými hodně zaostávala.

Nicméně problémy nastaly v posledních dnech. Letenští totiž v neděli doma ostudně prohráli s Karvinou 1:3 a v semifinále poháru jednoznačně nestačili na Slavii, která zvítězila výsledkem 3:0. Právě domácí pohár byl hlavní metou Sparty v sezóně, kdy se její ambice na titul brzy rozplynuly.

"Situace po zápasech s Karvinou a na Slavii byla taková, že jsme museli udělat okamžité rozhodnutí. Dospěli jsme k tomu, že odvoláme trenéra, protože výsledky a předvedená hra byly velmi špatné," uvedl generální ředitel klubu František Čupr na webové stránce Sparty. "Budeme nyní zvažovat varianty obsazení pozice hlavního trenéra. Uvidíme, zda ho přivedeme ještě v průběhu nadstavbové části ligy, nebo až před nadcházející sezonou," dodal ještě.

Deník Sport informoval o tom, že se do role prvního kouče posune bývalý hráč klubu a asistent Ščasného Michal Horňák. Ten povede Spartu v posledním duelu základní části v Opavě. Jestli ale bude u týmu i v nadcházející sezóně, případně kdy přivede Sparta trenéra nového, jasné není.

Ščasný je tak za poslední rok už třetím odvolaným trenérem po Andreovi Stramaccionim (odvolán v březnu 2018) a Pavlu Hapalovi (odvolán v červenci 2018).

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Baty - 25.04. Odpovědět

Zase nejakyho cizince at udela nejaky pruvan v klubove kase Smajlík 2

Baty
Eidur - 26.04. Odpovědět

Má to údajně být zahraniční kouč Smajlík 2

Eidur
Eidur - 25.04. Odpovědět

Tak myslel jsem, že už ho pošlou k šípku po Karviné. Takže vlastně přesloužil, než měl Smajlík 1

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články