Zpět na » » Plzeň posiluje, přichází záložník Erik Pačinda

- Plzeň posiluje, přichází záložník Erik Pačinda

Plzeň posiluje, přichází záložník Erik Pačinda © fotbalportal.cz - Fotbalista Pačinda

3

Líbilo se

21.10. - Do jarní fáze soutěže nastoupí fotbalisté Plzně s novým ofenzivním hráčem. Tým Pavla Vrby posílí Erik Pačinda z Dunajské Stredy. K samotnému přestupu dojde až v zimním období, s mužstvem však trénuje už nyní.

Pačinda přichází ze slovenského mužstva Dunajská Streda, ve kterém za 93 utkání vstřelil 32 branek. Patřil mezi klíčové opory klubu, když byl hned třikrát vyhlášen nejlepším střelcem týmu v sezóně. Navíc v historických střeleckých tabulkách Dunajské Stredy se dostal na čtvrtou pozici.

„Erik je zkušený hráč, který patří pravidelně k důležitým členům kádru Dunajské Stredy. Přesně zapadá do naší koncepce, máme silnou česko-slovenskou osu týmu,“ řekl pro klubový web Viktorie generální manažer Adolf Šádek.

A co na nové angažmá říká sám Pačinda? „První pocity z Plzně jsou skvělé. Prošel jsem si stadion a jeho zázemí, trošku i město. Věřím, že se tu zabydlím a už se těším na první trénink. Plzeň má fantastické fanoušky, těším se na atmosféru domácích zápasů,“ dodal v rozhovoru pro internetové stránku Plzně.

Jan Prošek / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Anketa

Bude se Pačindovi v Plzni dařit?

Ano (2)

Ano 100,0%

Ne (0)

Ne 0,0%
Celkový počet hlasů: 2
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články