Zpět na » » Martin Frýdek požádal o přestup, chce do zahraničí

Martin Frýdek požádal o přestup, chce do zahraničí

Martin Frýdek požádal o přestup, chce do zahraničí © sparta.cz - Martin Frýdek

0

Líbilo se

25.08. - Záložník Martin Frýdek chce odejít z pražské Sparty. Pětadvacetiletý fotbalista požádal vedení letenského klubu o možnost najít si zahraniční angažmá. Trojnásobný český reprezentant nefiguruje v nominaci na sobotní ligový zápas na hřišti Zbrojovky Brno.

"V případě, že klub oficiální nabídku obdrží, bude se jí společně s Martinem zabývat. Žádná taková v tuto chvíli není," uvedl mluvčí Sparty Ondřej Kasík na klubovém webu.

Důrazný záložník, který je sparťanským odchovancem, přitom v červenci prodloužil na Letné smlouvu do roku 2020. Do pražského celku se vrátil předloni po dvouletém angažmá v Liberci. V první lize dosud odehrál 100 zápasů a dal pět gólů. Rudý dres obléká stejně jako jeho mladší bratr Christian a v minulosti jejich otec Martin.

V této sezoně, před kterou nový kouč Andrea Stramaccioni přivedl do Sparty jedenáct posil, nastoupil Frýdek ve třech ze čtyř ligových zápasů. Dvakrát se objevil v základní sestavě a ve třetím kole v Liberci dal gól. Naposledy proti Slovácku střídal jednu z nových tváří ve sparťanském kádru Tala Ben Chaima.

Redakce / ČTK

Nejnovější články