Zpět na » » Mladá Boleslav získá v lednu obránce Šušnjara z Teplic

- Mladá Boleslav získá v lednu obránce Šušnjara z Teplic

Mladá Boleslav získá v lednu obránce Šušnjara z Teplic © fkmb.cz - Aleksandar Šušnjar

1

Líbilo se

11.07. - Fotbalisty Mladé Boleslavi posílí od ledna příštího roku srbský obránce Aleksandar Šušnjar z Teplic. Středočeský klub dnes oznámil, že se s dvaadvacetiletý stoperem domluvil v předstihu na smlouvě na tři roky.

"V duchu norem tuzemského přestupního řádu jsme se v půlroční lhůtě před vypršením stávajícího teplického kontraktu s hráčem dohodli na spolupráci a uzavřeli tříletou smlouvu s platností od 1. ledna 2018," uvedl prezident Mladé Boleslavi Josef Dufek.

"Šušnjara jsme sledovali celou jarní sezonu a zaujal nás jako mladý perspektivní hráč. Zájem o něho projevilo více klubů a jsme rádi, že se rozhodl svoji fotbalovou budoucnost spojit s FK Mladá Boleslav," řekl generální sportovní manažer Dušan Uhrin.

Šušnjar přišel do Teplic v lednu a v první lize za ně odehrál 13 zápasů. Severočeši měli o jeho služby zájem i nadále, ale nepodařilo se jim domluvit na prodloužení smlouvy.

"S hráčovým agentem jsme od začátku dubna jednali o prodloužení smlouvy, bohužel agent o tom nechtěl ani slyšet. I přesto jsme se snažili jednat a hráči nabídnout maximum, co jsme schopni, ani tak k dohodě nedošlo. Hráč tedy následně mohl s účinností od 1. ledna podepsat smlouvu s jiným klubem, jak se také stalo a což nás samozřejmě mrzí," uvedl sportovní ředitel Teplic Jakub Dovalil. "Nyní začínáme pracovat na náhradě na tento post, abychom na odchod byli připraveni," dodal.

Před příchodem do Teplic působil rodák z Perthu Šušnjar v Litvě, Srbsku a Rumunsku.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články