Zpět na » » Záložník Bosančič se vrací do Liberce, upsal se na rok a půl

- Záložník Bosančič se vrací do Liberce, upsal se na rok a půl

Záložník Bosančič se vrací do Liberce, upsal se na rok a půl © fcslovanliberec.cz - Miloš Bosančič

0

Líbilo se

07.02. - Záložník Miloš Bosančič se vrací do Liberce. Osmadvacetiletý srbský fotbalista, který severočeskému celku pomohl v roce 2012 k mistrovskému titulu, podepsal smlouvu na rok a půl s opcí. Slovan o tom informoval na svých internetových stránkách.

Bosančič působil v Liberci v letech 2009 až 2012 a v české nejvyšší soutěži odehrál 72 zápasů a nastřílel 13 branek. Ze Slovanu poté odešel do korejského Kjongnamu a poté působil Crvené Zvezdě Bělehrad, čínském Chang-čou a naposledy v thajském celku Tero Sasana.

"Získáváme hráče, který může našemu týmu dodat nadstavbu, která nám na podzim chyběla. Musíme sladit jeho schopnosti s dovednostmi týmu tak, aby byl nejen platným, ale troufnu si říct i rozdílovým hráčem," uvedl sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar.

Bosančič byl s Libercem od začátku zimní přípravy a na soustředění ve Španělsku zasáhl do všech tří zápasů. "V posledních měsících měl herní i kondiční výpadek, který ještě musí odstranit. Vidím na něm ale velikou chuť pracovat a toto manko smazat," prohlásil Nezmar.

"Dlouho jsem nehrál. Naposledy jsem nastupoval v Thajsku, ale tam skončila liga před třemi a půl měsíci. Do toho jsem měl také nějaké zdravotní problémy, takže jsem chtěl vědět, jak na tom jsem. Nechtěl jsem jen přijít do Liberce a být tu k ničemu," přidal Bosančič, kterého na jaře čeká s Libercem boj o záchranu. Slovan od pásma sestupu dělí pouhé dva body.

Kam dál?

Jan Preisler / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

zeptám se chalani, na jakých stránkách vsázíte ??? jestli na internetových nebo jen na pobočkových jako je třeba fortuna, tipsport?
bet365 momentálně nejde protože nemají nějakou licenci od 1.1.2017 a čekají na ní takže tam vsázet nejde...
tak mě zajímá jestli kromě pobočkových je na live sázky a na normální sázky bez live nějaká na webu dobrá, u které zadám účet a mohu si vložit částku přímo z úctu a v případě výhry si i nechat rovnou poslat na účet výhru. Smajlík 1

12players
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články