Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » » Série Realu visela na vlásku, zachránil ji Benzema

Série Realu visela na vlásku, zachránil ji Benzema

Série Realu visela na vlásku, zachránil ji Benzema © as.com - Benzema zajistil remízu 3:3

1

Líbilo se

12.01. - REVIEW Real Madrid uhrál v Seville remízu 3:3 a po výhře 3:0 z prvního zápasu postupuje do čtvrtfinále španělského poháru. Ovšem dlouho to vypadalo, že přijde o svoji sérii 39 zápasů bez porážky, když prohrával od desáté minuty utkání. Nicméně nakonec se Bílému baletu podařilo vyrovnat ve třetí minutě nastavení díky Benzemovi.

Sevilla FC 3:3 Real Madrid

Góly: 10. vlastní Danilo, 54. Jovetić, 77. Iborra - 48. Asensio, 85. Ramos, 90+3 Benzema

Sevilla: Soria - Mercado (65. Vitolo), Lenglet, Rami - Correa (45. Jovetić), Ibora, Kranevitter, Sarabia, Escudero - Vietto (56. Nasri), Ben Yedder

Real: Casilla - Danilo, Nacho, Ramos, Marcelo - Kroos, Casemiro, Asensio - L. Vázquez (64. Carvajal), Mariano (58. Kovačić), Morata (76. Benzema)

Sevilla měla po zápase v Madridu tříbrankové manko a chtěla ho začít stahovat co nejdříve. Na hřišti to tak podle toho vypadalo. Domácí tým na Real nastoupil opravdu ostře a nenechal ho dýchat, natož hrát.

Nejprve v 1. minutě tvrdě pálil Escudero, v šesté zase Kranevitter, jeho ránu vyrazil Casilla na roh.

V desáté minutě už se svěřenci trenéra Sampaoliho dočkali vstřelené branky. Z pravé strany nacentroval Sarabia a Danilo si míč hlavou srazil do vlastní branky 1:0.

Real se sice později trochu vymanil z tlaku, nebezpečně pálil Asenjo a Vázquez. Ve 24. dokonce míč jen těsně minul branku poté, co ho po vyběhnutí nastřelil brankář Soria Mariana. Ten poté i skóroval, ale sudí odpískal postavení mimo hru. Těsně před poločasem pak ještě Kroos po narážečce s Marianem pálil těsně mimo.

Hned v úvodu druhé půle pojistil svůj postup Real. Ve 48. minutě totiž Asensio podnikl skvělý brejk ze své vlastní poloviny a zakončil ho střelou do Soriovy branky - 1:1. V tu chvíli potřebovala Sevilla k postupu čtyři branky.

Ovšem ani to domácí celek nijak nedeprimovalo. V 54. minutě se totiž prosadila nová posila Sevilly Jovetić. Na trávníku byl sotva osm minut, naběhl si na centr Escudera a z voleje napálil míč do sítě - 2:1.

Živé střetnutí pak pokračovalo střeleckými pokusy a šancemi na obou stranách. Těsně mimo střílel hlavou Ben Yedder, Morata kousek nad břevno, Kroosův pokus s námahou likvidoval Soria na roh.

V 77. minutě bylo na tribunách stadionu Sáncheze Pizjuána ještě veseleji. Nasri posunul na pravé straně míč na Ben Yeddera, který přihrál před bránou stojícímu Iborrovi, jenž protlačil míč do sítě - 3:1.

Rekord Realu neporazitelnosti se otřásal v základech, nicméně Ramos začal spřádat naději na jeho prodloužení proměněnou penaltou ve stylu a la Panenka. Pak se ukázala i druhá posila Sevilly Lenglet, který v 86. minutě nastřelil tyč.

Nicméně nakonec se Real kýženého vyrovnávacího gólu přeci jen dočkal. Benzema se proháčkoval ve vápně obranou Sevilly a s pomocí teče dostal míč do brány - 3:3. Real tak postoupil do čtvrtfinále Copa del Rey a natáhl sérii neporazitelnosti na 40 zápasů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články