Zpět na » » Martin Fenin se připravuje s juniorkou Zbrojovky Brno

Martin Fenin se připravuje s juniorkou Zbrojovky Brno

Martin Fenin se připravuje s juniorkou Zbrojovky Brno © fczbrno.cz - Martin Fenin

0

Líbilo se

04.11. - Do přípravy s juniorkou fotbalistů Brna se dnes zapojil devětadvacetiletý útočník Martin Fenin, který by chtěl v prvoligové Zbrojovce restartovat kariéru. O jeho případném angažmá by se mělo rozhodnout do začátku prosince.

"Není to nahodilý proces. Vše jsme nastartovali před čtyřmi měsíci. Prvním postupným cílem je, aby se Martin začlenil do juniorky a vydobyl si ve zbytku podzimu místo v zimní přípravě prvního mužstva," uvedl na klubových stránkách trenér Svatopluk Habanec. Fenin podstoupil tříměsíční kondiční přípravu pod trenérem Alešem Kaplanem, kterou úspěšně zakončil testy.

Bývalý fotbalový reprezentant Martin Fenin se naposledy upsal loni v květnu týmu třetí německé ligy Saské Kamenici. Dříve Fenin oblékal dres Chotěbuze a Frankfurtu, kam v roce 2008 přestoupil z Teplic za čtyři miliony eur (asi 110 milionů korun). Po vydařeném úvodu však začala jeho kariéra i kvůli zdravotním problémům upadat.

Nenastartoval ji ani při angažmá ve Slavii a návratu do Teplic. V minulé sezoně působil ve třetí francouzské lize v Istres.

Redakce / ČTK

Nejnovější články