Zpět na » » Fanoušci Baníku budou domácí zápasy bojkotovat také další sezonu

- Fanoušci Baníku budou domácí zápasy bojkotovat také další sezonu

Fanoušci Baníku budou domácí zápasy bojkotovat také další sezonu © fcb.cz - Ostravský stadion Bazaly

0

Líbilo se

25.06. - Fanoušci fotbalistů Ostravy budou i v příští ligové sezoně bojkotovat domácí zápasy Baníku. Důvodem je dlouhodobě napjatý vztah mezi ultras a vedením klubu, kterému příznivci vyčítají nekompetentní a netransparentní způsob řízení společnosti. Aktivní podpory se fotbalisté znovu jako na jaře dočkají pouze při výjezdech.

K příčinám, o které fanoušci opírali bojkot v jarní části uplynulé sezony, se nyní přidala především kauza Milana Baroše. Ikona Baníku a miláček diváků mateřský klub opustil ve zlém poté, co mu vedení nepředložilo žádnou konkrétní nabídku k další spolupráci, a upsal se Mladé Boleslavi. Barošův nový tým bude 8. srpna shodou okolností prvním domácím soupeřem Ostravy, která další sezonu odehraje na Městském stadionu ve Vítkovicích.

"Situace našeho milovaného klubu je stále horší, i když se pan majitel snaží přesvědčit veřejnost o opaku. Nadále proto budeme podporovat hráče našeho milovaného klubu pouze na výjezdech," uvedli ultras Baníku v prohlášení na svém oficiálním webu chachari.cz, kde jsou podrobně vyjmenovány i jednotlivé důvody.

Baník v návaznosti na zpřísněná pravidla při prodeji lístků na jméno či odliv a bojkot skalních fanoušků v uplynulém ligovém ročníku zažil prudký propad v návštěvnosti domácích utkání. Na předposlední zápas proti Českým Budějovicím přišlo na Bazaly jen 1402 diváků, což byla nejhorší domácí návštěva za posledních 19 let.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články