Zpět na » » Generálním ředitelem Slavie se stal Trunda, vrací se Jinoch

Generálním ředitelem Slavie se stal Trunda, vrací se Jinoch

Generálním ředitelem Slavie se stal Trunda, vrací se Jinoch © slavia.cz - Stadion Eden

0

Líbilo se

18.06. - Fotbalová Slavia vstoupí do příští sezony nejen s novým koučem Dušanem Uhrinem mladším, ale také se změnami ve vedení klubu. Novým generálním ředitelem byl jmenován David Trunda, sportovním ředitelem se stane Josef Jinoch, který ve funkci nahradí Karola Kisela. Slavia změny představila na dnešní tiskové konferenci.

"Chceme klub a Slavii posunout dopředu. Všichni víme, že nás čeká spousta tvrdé práce. Změny souvisí s probíhající restrukturalizací managementu klubu," uvedl nový generální ředitel David Trunda.

"Pracovně jsme si stanovili tři etapy rozvoje klubu spojené s konkrétními úkoly, které jsou spojené se začátkem soutěže, koncem podzimní části a koncem celé soutěžní sezony. Věřím, že na jejím konci budeme ve všech významných parametrech činnosti klubu o kus dál," dodal Trunda.

Jinoch se vrací do Slavie po deseti letech, v managementu působil už v letech 2002 až 2005. Posledních šest let působil ve funkci sportovního ředitele v Jihlavě. "Vracím se do Slavie podruhé, doufám, že už vyzrálejší a zkušenější," řekl Jinoch, který je odchovancem Slavie.

Redakce / ČTK

Nejnovější články