Zpět na » » Kapitán Zavadil se upsal Zbrojovce Brno na další dva roky

- Kapitán Zavadil se upsal Zbrojovce Brno na další dva roky

Kapitán Zavadil se upsal Zbrojovce Brno na další dva roky © fczbrno.cz - Pavel Zavadil

0

Líbilo se

23.01. - Kapitán fotbalistů Brna Pavel Zavadil prodloužil se Zbrojovkou smlouvu o další dva roky do 30. června 2017. Po skončení kariéry by měl šestatřicetiletý záložník v klubu zůstat a působit v managementu.

Na jaře čeká Zavadila s týmem boj o záchranu v nejvyšší soutěži, v níž jsou svěřenci kouče Václava Kotala čtrnáctí bod od sestupového pásma.

"Jsem rád, že se nám podařilo vše domluvit už teď v zimní přípravě. Mohu se teď soustředit na fotbal a na práci, kterou tu máme rozdělanou. Věřím, že bude úspěšná," uvedl k podpisu nové smlouvy Zavadil, který za Brno hraje od léta 2012.

V české lize nastupoval také za Olomouc, Drnovice, Spartu, Příbram a Ostravu. Na kontě má 168 zápasů a 16 branek. Působil i ve Švédsku a Izraeli.

"Pavel obdržel i jiné nabídky z ligových klubů, preferoval ale další spolupráci s Brnem. Toho si vážíme," uvedl na klubovém webu sportovní ředitel Zdeněk Kudela. "Před těžkou druhou částí sezony je to pro klub důležitý okamžik. Víme dobře, jak nám Pavel pomáhá. Podepsali jsme na dva roky, ale jsme domluvení, že Pavel bude v klubu fungovat i nadále v marketingovém oddělení," dodal Kudela.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 23.01. Odpovědět

Zatím největší posila Smajlík 2

Panyny
Reklama
Reklama
Nejnovější články