Zpět na » » Chceme vyhrát i domácí zápas proti Hradci Králové, zní z kabiny Viktorie

Chceme vyhrát i domácí zápas proti Hradci Králové, zní z kabiny Viktorie

Chceme vyhrát i domácí zápas proti Hradci Králové, zní z kabiny Viktorie © fcviktoria.cz - Fotbalisté Viktorie Plzeň

0

Líbilo se

19.11. - Z úvodního utkání 4. kola Poháru FAČR si Viktoria Plzeň přivezla vítězství 2:1 a před domácí odvetou tak má do čtvrtfinále hodně blízko. Podle hráčů západočeského týmu ale nebude středeční zápas procházkou růžovým sadem, svým fanouškům se ale chtějí červenomodří odvděčit vítězstvím.

„Hradec nás v prvním zápase pořádně potrápil a vítězství se rozhodně nerodilo lehce. I když jsme prohrávali, tak jsme skóre otočili. Určitě nesloží zbraně a budou chtít překvapit,“ říká obránce Roman Hubník, který na východě Čech dal vítězný gól Plzně.

Fanoušci Viktorie mají poslední dvě možnosti vidět v roce 2014 hráče přímo v Doosan Areně. Po utkání s Hradcem Králové přijde v neděli na řadu souboj v Synot lize s Bohemians Praha 1905. „Věřím, že si fanoušci najdou cestu do Doosan Areny i v týdnu a vytvoří parádní atmosféru. My určitě uděláme maximum pro to, aby si diváci zápas užili a dobře se pobavili,“ dodává záložník Jan Kovařík.

Viktoria se netají nejvyššími ambicemi jak v Synot lize tak v Poháru FAČR. Viktoriáni proto určitě nechtějí ponechat žádný zápas náhodě. „Připravíme se na utkání co nejlépe a nechceme dát Hradci Králové žádnou šanci. Chceme být úspěšní a vyhrávat v každém zápase, ten proti Votrokům nebude výjimkou,“ uzavírá brankář Petr Bolek.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Související odkazy
Nejnovější články