Zpět na » » Škoda: Když nedám takovou šanci, degraduje to předchozí trefy

Škoda: Když nedám takovou šanci, degraduje to předchozí trefy

Škoda: Když nedám takovou šanci, degraduje to předchozí trefy © slavia.cz - Milan Škoda

0

Líbilo se

28.09. - Slávistický fotbalista Milan Škoda je v úvodu ligové sezony s šesti brankami nejlepším týmovým střelcem, v dnešním derby se Spartou ale v zakončení selhal. Za stavu 0:1 mohl v druhé půli vyrovnat, sám před hostujícím brankářem Davidem Bičíkem ale hlavou mířil vedle a jeho celek nakonec utrpěl porážku 0:2.

"Šance to byla obrovská. Když nedám přesně takovou šanci, tak to degraduje vše, co jsem předtím proměnil. Je to veliké zklamání, mrzí mě to strašně," řekl Škoda v rozhovoru s novináři.

Litoval, že nezachoval větší klid. "Měl jsem trefit bránu v té největší šanci a je to gól. Dával jsem to křížem. V první chvíli mi hlavou proběhlo, že jde gólman ven. Trošku jsem se zalekl, ale na to se nemůžu vymlouvat," dodal.

Právě kvůli zahozeným šancím Slavia v derby utrpěla čtvrtou porážku v lize po sobě. "Měli jsme spoustu šancí, tři z nich dá se říct stoprocentní. Prohráli jsme si to právě tím, že jsme nedávali šance," litoval.

"Sparta sice víc držela míč a hrála kombinačně, ale my jsme byli vyrovnaným soupeřem. Chodili jsme do brejků a měli velké šance. Určitě jsme měli bodovat," dodal Škoda.

Od Slavie jako by se odvrátilo štěstí, které měla například v pátém kole s Plzní, kdy přežila mnoho šancí soupeře a zvítězila 1:0. "S Plzní jsme tolik šancí jako dnes neměli a vyhráli jsme. Dneska jsme jich měli spoustu a prohráli jsme. Nedá se nic dělat," doplnil Škoda.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články