Zpět na » » Fanoušek fotbalistů Baníku polil v Hlučíně policisty pivem

- Fanoušek fotbalistů Baníku polil v Hlučíně policisty pivem

Fanoušek fotbalistů Baníku polil v Hlučíně policisty pivem © fcb.cz - Fanoušci Baníku Ostrava

0

Líbilo se

13.08. - Po úterním pohárovém zápase Baníku Ostrava v Hlučíně na Opavsku policie zadržela jednoho příznivce ostravského klubu. Po zápase šestatřicetiletý muž polil policisty pivem. Obviněn bude z výtržnictví. Další fanoušek se dopustil přestupku, když policistům vulgárně nadával. ČTK to řekl mluvčí opavské policie René Černohorský.

"Po odjezdu většiny fanoušků se muž z Ostravy poblíž zastávky autobusové linky rozběhl proti stojícím policistům ze speciální pořádkové jednotky a z plastového kelímku je polil pivem," popsal mluvčí situaci.

Podle policistů byl opilý, dechovou zkouškou mu naměřili dvě promile alkoholu. Proto policisté rozhodli o jeho umístění na záchytnou stanici v Opavě. Ve zkráceném přípravném řízení bude výše uvedenému muži sděleno podezření pro přečin výtržnictví.

Do problémů s policisty se dostal i o dva roky mladší muž z Karvinska. "Policistům vulgárně nadával. Jeho počínání jsme kvalifikovali jako přestupek. Muž byl po provedení nezbytných úkonů propuštěn," řekl Černohorský.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články